Fragment filmu Patryka Vegi o siostrach z Broniszewic już jest! Zobaczcie!

0
W internecie ukazała się 12-minutowy fragment filmu Patryka Vegi, który został nakręcony w Domu Chłopaków w Broniszewicach. Polski reżyser poruszony historią sióstr dominikanek, które stworzyły dom dla blisko 60 chłopców postanowił przekazać ich historię szerszemu gronu.

„Kochani, z wielką przyjemnością prezentuję pierwsze 12 minut dokumentu o Siostrach, które prowadzą Dom Chłopaków w Broniszewicach. Niesamowita energia tego miejsca poruszyła moje serce od pierwszej chwili. Siostry mimo przeciwności losu zbudowały pełen miłości dom dla 56 niepełnosprawnych i wykluczonych Chłopców. Podopieczni na co dzień zmagają się z autyzmem, porażeniem mózgowym oraz zespołem Downa. Nie zapominają jednak, że najważniejsze w życiu to kochać.” – możemy przeczytać na fanpage’u Patryka Vegi.

CZYTAJ: Filip Chajzer siedzi na koniu tyłem, a kosmetyki warte 20 tys. zł trafiają do Domu Chłopaków z Broniszewic [WIDEO]

Dokument o Domu Chłopaków w Broniszewicach.

Pomóż teraz chorym dzieciom➡️ https://www.fundacjapatrykavegi.pl/projekty/broniszewice-sala-rehabilitacyjnaKochani, z wielką przyjemnością prezentuję pierwsze 12 minut dokumentu o Siostrach, które prowadzą Dom Chłopaków w Broniszewicach. Niesamowita energia tego miejsca poruszyła moje serce od pierwszej chwili 🙌Siostry mimo przeciwności losu zbudowały pełen miłości dom dla 56 niepełnosprawnych i wykluczonych Chłopców. Podopieczni na co dzień zmagają się z autyzmem, porażeniem mózgowym oraz zespołem Downa. Nie zapominają jednak, że najważniejsze w życiu to kochać ❤️Chłopcy bardzo potrzebują pomocy w nierównej walce z chorobą, dlatego utworzyłem zbiórkę przez moją Fundacja Patryka Vegi. Przyłącz się do nas i stwórzmy razem salę rehabilitacyjną, która zmieni życie niepełnosprawnych dzieci na lepsze! Do zebrania jest ponad 600 tyś złotych, ale wierzę, że dzięki sile ludzkich serc niemożliwe nie istnieje! 🔥 Każda złotówka ma znaczenie i jest ogromnym wsparciem! To właśnie dzięki małym gestom możemy wspólnie dokonywać cudów ❤️

Opublikowany przez Patryk Vega Środa, 6 marca 2019

Patryk Vega poprzez swoją Fundację prowadzi zbiórkę dla podopiecznych sióstr dominikanek. Celem jest otworzenie sali rehabilitacyjnej dla niepełnosprawnych chłopców. Do zebrania się ponad 600 tysięcy złotych.

redaktor wlkp24.info
ewa.pieczynska@tvproart.pl

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick