Firma Tasomix spod Ostrowa przekazała 100 tysięcy na walkę z koronawirusem!

6
Kolejny przedsiębiorca z regionu wykazał się szlachetnym gestem i przekazał 100 tysięcy złotych dla ostrowskiego szpitala. Pieniądze zostaną przekazane na zakup sprzętu niezbędnego do walki z koronawirusem. Pierwszą firmą, która podarowała placówce zastrzyk gotówki było COM40 z Ociąża.

Pierwszą firmą, która przekazała pieniądze ostrowskiemu szpitalowi była firma COM40 z Ociąża. – Zadeklarowała przekazanie 500 tys. zł na zakup ośmiu nowoczesnych respiratorów – mówił we wtorek Dariusz Bierła, dyrektor ostrowskiego szpitala.

CZYTAJ: Firma COM40 przekazała pół miliona na zakup respiratorów

Kolejną firmą, która postanowiła pomóc szpitalowi w walce z koronawirusem jest Tasomix z Biskupic Ołobocznych. Przekazano 100 tysięcy złotych. “Trwający obecnie stan zagrożenia epidemiologicznego, będący efektem rozprzestrzeniania się na świecie i w Polsce koronawirusa SARS-CoV-2, to wyjątkowa sytuacja zagrożenia na olbrzymią skalę. Mamy świadomość, że wymaga ona podjęcia pilnych działań mających na celu wsparcie placówek medycznych w tym krytycznym czasie, a przez to zapewnienie bezpieczeństwa zdrowotnego mieszkańców. Wspieramy walkę z koronawirusem! Przekazaliśmy Zespołowi Zakładów Opieki Zdrowotnej w Ostrowie Wielkopolskim darowiznę pieniężną, która zostanie wykorzystana na zakup specjalistycznego sprzętu medycznego, niezbędnego do walki z COVID-19!” – czytamy w oświadczeniu firmy.

Wspieramy walkę z koronawirusem‼️‼️Przekazaliśmy Zespołowi Zakładów Opieki Zdrowotnej w Ostrowie Wielkopolskim…

Opublikowany przez TASOMIX Czwartek, 19 marca 2020

 

redaktor wlkp24.info
ewa.pieczynska@tvproart.pl

6 KOMENTARZE

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick