Wafle „Grześki” na kadłubach samolotów LOT

1
fot. materiały prasowe
Kaliskie Grześki oraz oranżada Hellena pojawią się w samolotach linii LOT. Dodatkowo logo wafli pochodzących z Kalisza znajdzie się na kadłubach niektórych z maszyn. To wynik współpracy przewoźnika lotniczego z firmą Colian.

Na pokładzie samolotu, pasażerom serwowane będą kaliskie Grześki. Do wyboru będą mieli także oranżadę Hellena. – Produkt (marki Goplana) firmy Colian jest jednym z najpopularniejszych i najchętniej kupowanych wafelków w Polsce. Jego receptura nawiązuje do polskich tradycji cukierniczych. Jesteśmy przekonani, że nową propozycję docenią wszyscy nasi pasażerowie, w tym rosnąca liczba gości z zagranicy – ocenia biuro prasowe PLL LOT, cytowane przez branżowy portal rynek-lotniczy.pl. – Współpraca z LOT-em ma dla nas znaczenie zarówno biznesowe, jak i wizerunkowe. Colian to silna polska grupa kapitałowa o globalnym zasięgu. Cieszy fakt, że nasza oferta na etapie przetargu okazała się najbardziej atrakcyjna. To potwierdza pozycję Colian, jako rzetelnego i konkurencyjnego partnera w relacjach biznesowych – dodaje cytowany przez wirtualnemedia.pl Jan Kolański, prezes zarządu spółki Colian.

Czytaj więcej na: https://www.wirtualnemedia.pl/artykul/oranzada-hellena-na-pokladach-lot-przewoznik-rozszerza-wspolprace-z-firma-colian

Wafelki będą rozdawane na trasach średnio i dalekodystansowych. Dodatkowo logo słodyczy pochodzących z Kalisza, znajdzie się na na kadłubie samolotu typu Embraer.

redaktor wlkp24.info
ewa.pieczynska@tvproart.pl

1 KOMENTARZ

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick