Finał WOŚP przeniesiony! Znamy nową datę!

3
Fot. screen z wideo. fanpage WOŚP
Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy został przeniesiony. Nie odbędzie się 10 stycznia, jak pierwotnie planowano, ale 31 stycznia. Decyzja została podyktowana ogłoszoną w czwartek narodową kwarantanną. Ta rozpocznie si 28 grudnia i potrwa do 17 stycznia.

29. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zaplanowany pierwotnie na 10 stycznia 2021 roku, nie odbędzie się w tym terminie. Prezes fundacji Jurek Owsiak ogłosił, że zdecydowano o jego przeniesieniu na niedzielę 31 stycznia. W czwartkowe popołudnie Minister Zdrowia Adam Niedzielski ogłosił wprowadzenie narodowej kwarantanny obowiązującej od 28 grudnia do 17 stycznia włącznie. Oznacza to, że jej trwanie zbiegnie się w czasie z planowanym od miesięcy finałem.

Przedstawiciele ogólnokrajowego sztabu WOŚP z Jurkiem Owsiakiem na czele ogłosili, że nie składają broni i zmieniają termin finału. – Pamięta jak kiedyś kilkanaście lat temu, kiedy Polskę nawiedziły powodzie, zmieniliśmy termin naszego najpiękniejszego festiwalu świata. Festiwal się odbył, mało tego, nowy termin okazał się bardzo dobry dla festiwalu. Jesteśmy tak skonstruowani, że bierzemy wszystkie przeciwności na klatę i natychmiast szukamy nowych rozwiązań. Bardzo się cieszymy, że 120 tysięcy wolontariuszy gotowych, aby z nami grać, będzie robiło wszystko, aby to nasze hasło “Wygramy!” było nie tylko nadzieją, że wygramy z koronawirusem. Ale żeby to było hasło, które mówi o tym, że dajemy sobie radę. Że jesteśmy razem. Że grając z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy tworzymy społeczeństwo obywatelskie – powiedział Jurek Owsiak w nagraniu wideo, w którym ogłosił nową datę finału.

sebastian.matyszczak@tvproart.pl

3 KOMENTARZE

  • 10
   10

   Wyjaśnij mi jedno – od kilku lat rządzi partia polityczna, która tego człowieka NIENAWIDZI, sądami rządzi facet bezwzględny, który go NIENAWIDZI.
   Dlaczego Pan Owsiak chodzi na wolności skoro oszukuje ludzi mając na szczycie władzy i sądów nieprzychylnych sobie ludzi?

 1. 14
  2

  Do ciekawego sądy wiadomo jakie są za batonika 2 lata za wielomilionowe przekręty umorzenie lub poręczenie majątkowe i przekręt czeka na zmianę władzy na wolności .

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick