Finał OBO już w piątek! Oglądaj NA ŻYWO!

0
Już w najbliższy piątek (11 grudnia) o godzinie 18.10 rozpocznie się finałowa gala Ostrowskiego Budżetu Obywatelskiego. Oczywiście, z uwagi na obostrzenia będzie ona wyglądać inaczej niż zazwyczaj. Po raz kolejny Telewizja Proart i portal wlkp24.info wychodzą mieszkańcom Ostrowa naprzeciw i pokażą galę NA ŻYWO!

Głosowanie na projekty w ramach VI Ostrowskiego Budżetu Obywatelskiego zakończyło się 31 października. Każdy mógł w głosowaniu wskazać maksymalnie 1 zadanie edukacyjne, 1 zadanie rewitalizacyjne, 1 zadanie ogólnomiejskie małe oraz 1 zadanie ogólnomiejskie duże. W VI edycji OBO zgłoszone zostały aż 142 wnioski. Zakwalifikowano 97, a wnioski zostały podzielone na 37 ogólnomiejskich dużych, 34 ogólnomiejskich małych, 14 edukacyjnych i 11 rewitalizacyjnych. Na tegoroczną edycję OBO miasto przeznaczyło milion złotych do rozdysponowania.

Głosy zostały już podliczone, teraz czas na finałową galę i wyłonienie zwycięzców. Z uwagi na panujące obostrzenia, ogłoszenie wyników odbędzie się w innej formie. Wszyscy ci, którzy nie będą mogli uczestniczyć w gali osobiście, mogą to zrobić za pośrednictwem mediów.

Finałową galę Ostrowskiego Budżetu Obywatelskiego będzie można obejrzeć NA ŻYWO już w najbliższy piątek (11 grudnia) o godzinie 18.10 na antenie Telewizji Proart i na portalu wlkp24.info.

 

redaktor wlkp24.info
ewa.pieczynska@tvproart.pl

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick