“Ekonomik” zaprasza. Targi Biznesu i Przedsiębiorczości już w piątek

0
Zespół Szkół Ekonomicznych w Ostrowie Wielkopolskim zaprasza na IV Regionalne Targi Biznesu i Przedsiębiorczości. Swój udział zapowiedziało ponad 60 firm i instytucji z powiatu ostrowskiego. Idea promocja lokalnych firm. Partnerem medialnym przedsięwzięcia jest Telewizja Proart i portal wlkp24.info.

Podczas targów biznesu swój dorobek zaprezentuje ponad 60 firm z powiatu ostrowskiego. To przedsiębiorstwa z różnych branż: produkcyjnej, handlowej czy logistycznej. Nie zabraknie też instytucji wspierających rozwój lokalnego biznesu, które przygotowały szereg szkoleń i ofert związanych z możliwościami pozyskania dotacji na rozwój działalności – mówi Beata Matuszczak – dyrektor Zespołu Szkół Ekonomicznych w Ostrowie Wlkp..

Targi Biznesu odbędą się w hali sportowej ZSE w Ostrowie Wlkp. Partnerem medialnym przedsięwzięcia jest Telewizja Proart. Zapraszamy na relacje na żywo. Zaczynamy o godz. 10. W pierwszym wejściu poznacie państwo m.in. efekty projektów firm nominowanych do statuetek Orła Przedsiębiorczości. Nagrody te wręczone zostaną po raz pierwszy. Nominowanych jest pięć firm.

redaktor wlkp24.info
anna.grzesiak@tvproart.pl

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick