Dzisiaj premier Morawiecki przyjedzie do Ostrzeszowa

3
W niedzielę 11 sierpnia premier Mateusz Morawiecki przyjedzie do Ostrzeszowa, aby spotkać się z mieszkańcami podczas Pikniku Rodzinnego na Placu Jana Pawła II. Początek zabawy o godz. 13.30.

To będzie pierwsza wizyta obecnego premiera Mateusza Morawieckiego w Ostrzeszowie.  – Mateusz Morawiecki przyjedzie na godz. 14.30. Spotka się z mieszkańcami, będzie chciał spróbować wyrobów Kół Gospodyń Wiejskich, a poza tym w ramach pikniku dzieci i młodzież będą mogli skorzystać z darmowych atrakcji – mówi portalowi wlkp24.info Patryk Jędrowiak, burmistrz Ostrzeszowa.

Zabawy z piłką prowadzone przez jedną ze szkółek piłkarskich, darmowe dmuchańce, animacje dla najmłodszych, a także pokazy Ochotniczych Straży Pożarnych. Piknik rozpocznie się godzinę przed planowanym przybyciem premiera, a więc o 13.30. – Nasi członkowie będą mieli okazję osobiście spotkać się z premierem oraz opowiedzieć o ostatniej szczęśliwie zakończonej akcji poszukiwawczej w Kobylinie. Ratownicy wręczą mu także zaproszenie na ogólnopolskie obchody Międzynarodowego Dnia Osoby Zaginionej i Poszukiwanej, które odbędą się w Ostrowie Wielkopolskim w dniach 30-31 sierpnia – informują przedstawiciele Grupy Poszukiwawczo-Ratowniczej Szukamy i Ratujemy.

ZOBACZ TEŻ: Sześć godzin szukali zaginionego. Ratownik SiR-u znalazł go w kukurydzy [ZDJĘCIA]

W 2018 roku Mateusz Morawiecki odwiedził powiat ostrowski, spotykając się z przedsiębiorcami w Przygodzicach, gdzie zaprezentował propozycje zmian prawnych, które miały uprościć ich funkcjonowanie. Wcześniej, ale tego samego dnia odwiedził Kępno, gdzie otworzył obwodnicę miasta w ciągu drogi S11.

sebastian.matyszczak@tvproart.pl

3 KOMENTARZE

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick