Dziś o 18:00 „Studio Powyborcze” NA ŻYWO

11
Punktualnie o 18.00 rozpoczniemy "Studio powyborcze" na żywo w Telewizji Proart, na portalu wlkp24.info oraz na kanale YouTube Telewizji Proart. Zaproszeni goście będą rozmawiać z Pauliną Szczepaniak i Sebastianem Matyszczakiem o wynikach wyborów, frekwencji, przegranych i wygranych tegorocznych wyborów parlamentarnych.

Nasze zaproszenie do studia przyjęła nowo wybrana senator Ewa Matecka, jak i przegrany w tym pojedynku Łukasz Mikołajczyk. Swoją obecność zadeklarowała także Milena Kowalska, startująca z 6. miejsca listy Koalicji Obywatelskiej do sejmu, Marlena Maląg ubiegająca się o mandat z numerem 4. listy Prawa i Sprawiedliwości, Andrzej Grzyb „jedynka” do parlamentu z listy Polskiego Stronnictwa Ludowego Koalicji Polskiej, Józef Wajs z listy Sojuszu Lewicy Demokratycznej oraz Antoni Wieczorek z Konfederacji Wolność i Niepodległość.

Powyborcze studio będzie można oglądać od godziny 18.00 na antenie Telewizji Proart, na portalu wlkp24.info oraz na kanale YouTube.

redaktor wlkp24.info
ewa.pieczynska@tvproart.pl

11 KOMENTARZE

  1. Pani Paulino i panie Sebastianie chyba dzisiaj wypiliście jakiegoś „procenta”. Jak dziennikarze mogą tak łamać polszczyznę? Nie jestem polonistą, ale uszy mi więdły kiedy was słyszałem na początku tego programu.

    • Racja. Podaję, bo może się przydać: Kiedy słowo procent występuje z liczebnikiem ułamkowym, zawsze pozostaje nieodmienne, a mówi się: 68,5 procent (sześćdziesiąt osiem i pięć dziesiątych procent), a nie:68,5 procenta czy 68,5 procentu.

  2. Kowalska kłamie. Organizując pierwszą konferencję wszyscy wiedzieli, że tego dnia Urbaniaka nie będzie w Ostrowie, bo jest posiedzenie sejmu. I po co tak kłamać?

  3. Na konwencji przemawialy tylko jedynki i kandydaci do senatu. Nie przemawiala rowniez p. Ewa Dziubka i nie slyszalem by chodzila i plakala po kontach. Pani Mileno roznica pomiedzy pani wynikiem a poslami ktorzy weszli jest kolosalna wiec co tu opowiadac jakies bajdy. A pytania jakby na zamowienie

  4. Pani Mileno Pani Henczyca jest poslem no wiec mierz proporcjum mocium panie. Pani burmistrz Ewa Dziubka siedziala skromnie tak jak inni kandydaci i nie miala pretensji. Wyobraza sobie Pani 24 ludzi promujacych sie? Ja nie. Wystartowala Pani, pozbierala glosy ktore doszly do listy i dobrze ale kazdy zbieral. Niech Pani ma pretensje do tych co tak napompowali pani balon

  5. Lista osób które nie zabrały głosu na konwencji była dłuższa bo równiez nie zabrała głosu p Wodzińska. Wydaje się, że ktoś nadmuchał balon pod nazwą Kowalska do sejmu i i balon polatał. Z całym szacunkiem do radnej, której przyklejanie do E. Mateckiej i B. Klimek podczas kampani kompletnie mnie do niej zraziło jest radną bez specjalnych fajerwerków bo to co najbardziej można z jej wypowiedzi pamiętać to to, że jest finansistką. No i to kumanie się z kaliskim posłem Witczakiem a pomijanie ostrowskiego posła Urbaniaka. Ciekawe jakbyśmy wygladali gdyby poseł Urbaniak nie zrobił wyniku w którym zmasakrował Kowalską i weszłaby poseł Henczyca. ostrów nie miałby swojego posła i zawdzięczałby to między innymi samolubnej Milenie

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick