Dziś decydujące starcie w Rybniku. Dla kogo Ekstraliga?

3
Już dziś chwilę po godzinie 16 dowiemy się, która z drużyn w przyszłym sezonie będzie mieć status beniaminka PGE Ekstraligi. Na starcie dwie najlepsze drużyny Nice 1. Ligi Żużlowej, czyli PGG ROW Rybnik oraz Arged Malesa TŻ Ostrovia. W pierwszym meczu na Stadionie Miejskim w Ostrowie Wielkopolskim lepsi byli gospodarze, którzy wygrali 46:44. Teraz czas na rewanż w Rybniku!

Przy okazji decydującego meczu, mamy dla państwa kilka niespodzianek. Już w poniedziałek o godz. 19:15 będzie można zobaczyć premierowe wydanie magazynu „Taśma w górę” prosto z Rybnika. Będą wywiady, komentarze i analizy.

W trakcie trwania meczu zapraszamy także na nasz profil https://www.facebook.com/wlkp24, gdzie będziemy wrzucać najświeższe informacje. Chwilę przed godziną 14 będzie także rozmowa na żywo z prezesem Radosławem Strzelczykiem, w trakcie której sami będziecie mogli zadawać pytania. Do zobaczenia, do usłyszenia!

redaktor wlkp24.info
marcin.gebel@tvproart.pl

3 KOMENTARZE

  1. Ludzie otwórzcie oczy ten klub nigdy nie będzie jeździł w ekstralidze jedynie mogą walczyć o awans i na tym się kończy przykre są te słowa ale prawdziwe wierze w tych chłopaków ale nie w ten klub

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick