Dzień Strażaka w Ostrowie Wielkopolskim. Defilada i odznaczenia [WIDEO, ZDJĘCIA]

7
Choć Dzień Strażaka obchodzony jest 4 maja to dziś w Ostrowie Wielkopolskim odbyły się jego oficjalne obchody. Brali w nich udział strażacy Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Ostrowie Wielkopolskim, strażacy z Ochotniczej Straży Pożarnej, zaproszeni goście oraz delegatura z Komendy Wojewódzkiej. Po uroczystej defiladzie na ostrowski rynek, wręczono medale za zasługi oraz awanse.

Zobaczcie też naszą relację live, którą prowadziliśmy dla Was na Facebooku

Dzień strażaka w Ostrowie Wielkopolskim

Opublikowany przez wlkp24.info Sobota, 18 maja 2019

 

redaktor wlkp24.info
ewa.pieczynska@tvproart.pl

7 KOMENTARZE

  1. Przykro mi to mówić ale nagranie poniżej krytyki. mam na myśli film. Czy nie było tam jakiegoś porządkowego by oczyścić plan, zasadą jest chyba pokazanie uczestników Strażaków nie jakichś pseudo kamerzystów którzy zamiast pokazać uroczystość skutecznie ją zamazali. Tak samo z ustawieniem mikrofonów. Gdyby tak działali nasi Druhowie Strażacy jak ci co chcieli nam to pokazać, to nie byłoby po co wyjeżdżać z remizy. Także oficjele zachowali się jak łamagi. Jak się nie umie maszerować w szyku to trzeba było podjechać taksówkami, a w kolumnie marszowej należy zachować chociażby równy krok. Dobrze, że to był koniec kolumny to może nie wszyscy zauważyli to maszerujace nieszczęście. Pozdrawiam Strażaków.

    • Rzadko który zawodowy strażak był w wojsku, domniemam, że żaden. Więc gdzie się jeden z drugim miał nauczyć maszerować w kolumnie?

    • W wojsku jak ktoś nie potrafił maszerować, to się go nie pokazywało na widok publiczny. Defiladę przy okazji np. przysięgi na zewnątrz jednostki odbywał siedząc w świetlicy i tam składał przysięgę.

  2. Na zdjęciu nr 8 widać, że była obecna profesjonalna kamera, to dlaczego materiał filmowy tak kiepskiej jakości?

    • Nigdy nie uwierzę, że strażak, funkcjonariusz państwa polskiego, dorabiający do pensji grając na weselach ze swoją żoną nie płaci stosownych podatków pobierając 500+ (zdjęcie nr 8) . Znam doskonale Grzegorza A. i wiem że to jest niemożliwe. A jak ktoś ma wątpliwości, to nie się zwróci do Urzędu Skarbowego. Wtedy się okaże, czy oliwa na wierzch wypływa i jest sprawiedliwa.

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick