Dzień Kobiet w Wysocku Wielkim

1
W Gminnym Ośrodku Kultury w Wysocku Wielkim, swój wieczór miały dziś wszystkie kobiety. O poczęstunek, oprawę artystyczną i miłą atmosferę zadbał m.in. Piotr Kuroszczyk - wójt gminy Ostrów Wielkopolski i Adam Wasiela - Dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury.

Kochane, chciałbym żebyście nie tylko dzisiaj, ale przez cały rok czuły się tak jak dziś. Docenione, szanowane i kochane – składał życzenia wójt Kuroszczyk.

Na sali pojawiło się około 200 kobiet. Już na wstępie, każda z nich została obdarowana piękną, czerwoną różą. Nieco zawstydzone, szybko się rozluźniły, a to za sprawą 6 mężczyzn, zespołu, który uświetnił wieczór swoimi występami a cappella. Brak instrumentów muzycznych nie przeszkadzał w zabawie, a paniom uśmiech nie schodził z twarzy.

Podpytaliśmy panie o wrażenia podczas imprezy – Świetnie się bawię, atmosfera jest niezwykła. Każda z nas czuje się wyśmienicie. To fajna okazja, by się spotkać i trochę poplotkować w damskim gronie – mówiły zgodnie.

Na pytanie jak zachować kobiecość i pogodę ducha odpowiadały: – Trzeba robić to, co się lubi. To, co sprawia nam przyjemność – mówiła jedna z nich. – Cieszyć się każdym dniem i uśmiechać się do ludzi – dodała druga z pań.

Dzień Kobiet w Wysocku Wielkim to już tradycja, która trwa od wielu lat. Każdego roku Gminny Ośrodek Kultury stara się, by kolejne spotkania różniły się od poprzednich, a na panie czekały niespodzianki.

redaktor wlkp24.info
ewa.pieczynska@tvproart.pl

1 KOMENTARZ

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick