Dwie osoby w szpitalu. DK11 całkowicie zablokowana

4
zdjęcie poglądowe
Dwie osoby trafiły do szpitala, a droga jest całkowicie zablokowana. To efekt zderzenia dwóch pojazdów, do którego doszło w Sobótce (powiat ostrowski) na DK11. Do zdarzenia doszło w piątek przed 18.00.

Do zderzenia samochodu dostawczego z osobowym doszło na DK11 w Sobótce. W wyniku tego dwie osoby zostały przewiezione do szpitala.

Na miejsce wysłano pogotowie, policję i straż pożarną. Droga jest całkowicie zablokowana. Do zdarzenia doszło przed 18.00.

sebastian.matyszczak@tvproart.pl

4 KOMENTARZE

  1. Odkąd pamiętam to odcinek Sobótka od granicy z Zychlinem do Górzna wiecznie wypadki.jednak GDDKiA zostaje głucha na apele o scieżki pieszo rowerowe na tym odcinku. Niby według nich ruchu nie ma a
    ciekawe skąd wypadki na tym odcinku wiecznie są 😢😢😢

  2. Może w końcu zrobią w Sobótce na krzyżówce z Borowcem i Grudzielcem jakies światła… Tak krzyżówka i jej okolica to wieczne wypadki … Dzieci przejezdzaja do szkoły rowerami … Niby ograniczenie do 70km/h… A pedza auta jak na autostradzie. W miejscu wypadku z artykułu wyżej , jest łuk i duży spad… Do tego mała krzyżówka. Auta od strony Pleszewa pędzą jak szalone.. nie trzeba mówić, ile tutaj jest wypadku, w tym śmiertelnych.

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick