Dwa martwe psy w Kaliszu. Policja: „Nikt w tej sprawie nie został zatrzymany, nikomu nie postawiono zarzutów”

0
zdjęcie poglądowe / fot. Max Fleischmann / Unsplash
Truchła dwóch psów zostały znalezione na jednej z ulic w Kaliszu. Były to owczarek niemiecki i maltańczyk. Jedno z nich w okolicy przystanku autobusowego, drugie na prywatnej posesji. Martwe zwierzęta zabezpieczył do sekcji biegły sądowy, lekarz weterynarii. Jednak, jak poinformowała rzeczniczka kaliskiej policji, jak na razie, nikt w tej sprawie nie został zatrzymany i nikomu nie postawiono zarzutów.

W niedzielę wieczorem kaliscy policjanci otrzymali informację o truchle owczarka niemieckiego leżącym w okolicy przystanku autobusowego na jednej z ulic najstarszego miasta w Polsce. – Z relacji świadków wynikało, że ten pies miał wcześniej zaatakować innego psa na prywatnej posesji. Policjanci, po przyjeździe we wskazane miejsce, ujawnili martwego czworonoga rasy maltańczyk – informuje st. asp. Anna Jaworska-Wojnicz, oficer prasowa kaliskiej policji.

Oba martwe psy zostały zabezpieczone przez będącego biegłym sądowym lekarza weterynarii do sekcji. Z informacji przekazanych przez rzeczniczkę tamtejszej policji wynika, że nikogo w tej sprawnie nie zatrzymano, ani nikomu nie postawiono zarzutów. Przesłuchiwani są świadkowie, a sprawa jest w toku.

redaktor wlkp24.info
aleksandra.barczak@tvproart.pl

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick