Nie dość, że rowerem, to jeszcze pod prąd… NA DRODZE EKSPRESOWEJ!

1
Gdzie mu się spieszyło? Nie wiadomo. Ale musiało bardzo, skoro nie najmłodszy już wiekiem kierowca jednośladu postanowił mknąć po drodze ekspresowej... pod prąd! Taki materiał filmowy przesłała do nas jedna z internautek portalu wlkp24.info. Kierowcę namierzyła jadąc od strony Ostrowa Wielkopolskiego w kierunku Czekanowa.

Rowerzysta, mimo że wielu osobom wyda się po prostu „hitem internetu”, naraził siebie i innych na spore niebezpieczeństwo. Takie materiały zamieszczamy nie ze względów humorystycznych, ale przede wszystkim – ku przestrodze.

źródło: internautka „Aszaa”

redaktor wlkp24.info
paulina.szczepaniak@tvproart.pl

1 KOMENTARZ

 1. Wszystko ładnie pięknie, ale gdyby się coś stało to znając życie odpowiadałby za to kierowca samochodu, a nie ten idiota (rowerzysta).
  Uszkodzi Ci taki samochód i musisz iść się sądzić do sądu bo znając życie nie ma pewnie polisy na życie, więc z odszkodowania za zniszczony samochód nici …
  Prawda jest taka, że rowerzyści są bezkarni wobec prawa, jeżdżą jak chcą, myślą, że im wszystko wolno, a odpowiedzialności zero …
  Doszły mnie słuchy, że był to samobójca, ale śmiem twierdzić, że kompletny, pozbawiony wyobraźni debil i kompletny idiota.
  Na tej drodze można jechać 120 km/h także jeśli uderzył by w niego samochód przy takiej prędkości nic by z niego nie zostało.
  Niby mówią, że ludzie starsi są mądrzy, jak widać na tym przykładzie nie zawsze jest to prawdą.
  Moim zdaniem powinna zająć się tym Policja bo gość stworzył ogromne zagrożenie dla innych uczestników ruchu drogowego.
  Ale zapomniałem, że Policja goli owieczki w Czekanowie na radar.

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick