Dodaj otuchy „Walasowi”. Kibice wspierają żużlowca

5
Grzegorz Walasek w piątkowym meczu z Betard Spartą Wrocław uczestniczył w poważnie wyglądającym wypadku. Krajowy lider Arged Malesy Ostrów upadł na tor, z którego do szpitala zabrała go karetka pogotowia. We wrocławskim szpitalu stwierdzono u 46-latka złamanie obojczyka oraz pięciu żeber. Uszkodzeniu uległy także wyrostki na kręgosłupie. To wszystko sprawia, że Walaska czeka dłuższa przerwa od startów. Kibice ostrowskiego zespołu postanowili dodać otuchy swojemu zawodnikowi.

Wszyscy, którzy chcą dodać otuchy naszemu Grzesiowi, niech wysyłają filmiki z pozdrowieniami dla kontuzjowanego żużlowca lub zrobią zdjęcie z kartką i napisem #trzymajsiewalas. Materiały można przesyłać na maila witek15osuch@wp.pl. Wszystkie trafią do naszego pechowca. Na pewno poczuje nasze wsparcie, które jest tak potrzebne w okresie rehabilitacji – mówi Witold Osuch, organizator akcji.

redaktor wlkp24.info
marcin.gebel@tvproart.pl

5 KOMENTARZE

  1. Zdrowia Grzesiu pokazałeś że pomimo 45 lat można być czynnym sportowcem jeszcze w takiej dyscyplinie jakim jest żużel szacun duży kibic z Częstochowy i ogólnie pamiętam jak dłuży był twój wkład dla naszych Lwów 🙂🙋

  2. Złamanie obojczyka , pęknięcie 5 żeber , urazy wstawek kręgosłupa to są poważne obrażenia gdzie powinien leżeć w szpitalu a prezes wrzuca na forum Facebooka zdjęcia jak z nim normalnie stoi hahaha kto tu chce z kibiców idiotów zrobić???? Po takich urazach 3 dni i sam chodzi????

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick