Dobry sezon Jaroty. Czwarte miejsce dużym sukcesem

2
Na czwartym miejscu w gronie trzecioligowców zakończyli tegoroczny sezon piłkarze Jaroty Jarocin. To bardzo dobry wynik dla podopiecznych trenera Janusza Niedźwiedzia. Piłkarze JKS-u w 34 meczach zanotowali 17 zwycięstw, przy 8 remisach i 9 porażkach. Łączny dorobek punktowy jarocińskiej drużyny to 59 ,,oczek". - Możemy być zadowoleni - mówi kapitan Piotr Garbarek. Najskuteczniejszym zawodnikiem jarocińskiego zespołu był Hubert Antkowiak, który zdobył 19 bramek i w klasyfikacji najlepszych strzelców III ligi uplasował się na czwartym miejscu. - Zawsze na sukces składa się wiele aspektów - podkreśla trener Janusz Niedźwiedź.
redaktor wlkp24.info
bartosz.karasinski@tvproart.pl

2 KOMENTARZE

  1. Gratulacje dla piłkarzy, trenera Niedzwiedzia , działaczy i Prezesa. Pieniądze w sporcie to nie wszystko, bo gdyby tak było to walczylibyśmy o utrzymanie 3.ligi a tu wyszła 3 siła Wielkopolski !!! Dałbym Antkowi szansę na grę w wyższej lidze, próbowałbym zatrzymać skład ( poza Maliną i Najduchem-sorry) i trenera na nową ligę + kilku zdolnych juniorów i do boju !!! Gratulacje dla Centry za awans.

  2. Niedzwiedz to Dno,nie trener,w Radomiaku pokazał jaki z niego specjalista,zespoly odpuscily w rundzie rewanzowej,typu KKS,Kleczew,Przodkowo,zawirowania w Elanie stad wynik Jarocina na wyrost,w poprzednim sezonie Jarota z 1 miejsca spadla na 8,wiec nie jestem przekonany co do tego trenera.

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick