Disco Stars Festiwal Roszków 2017 już od piątku

0
Już w piątek rusza jedna z największych imprez Południowej Wielkopolski – Disco Stars Festiwal Roszków 2017. Podczas dwudniowego show na jednej scenie wystąpi ponad 30 wykonawców disco polo i dance.

Jedna z największych imprez Południowej Wielkopolski – Disco Stars Festiwal Roszków 2017 – odbędzie się na terenie przy zalewie w Roszkowie k. Jarocina. Pierwsza edycja wydarzenia odbędzie się 2 i 3 czerwca. Podczas dwudniowego show na jednej scenie wystąpi ponad 30 wykonawców disco polo i dance. Będą wśród nich zarówno przedstawiciele młodego pokolenia, jak i gwiazdy, które od lat królują na listach przebojów.

Festiwal poprowadzą znani z Polo TV prezenterzy: Edyta Folwarska, Maciej Smoliński, Agnieszka Mortka (Zespół Jagoda) oraz Jacek Mędrala.

Piątek, 02.06

Zenek Martyniuk z zespołem Akcent, After Party,Czadoman, Kordian,Camasutra, Two Boys, Justyna i Piotr, Jagoda, Bartek Tecław, Shantel, Adonis, M-POWER, One Moment na zakończenie pierwszego dnia zagra DJ Paweł

Sobota, 03.06
 Boys,Etna,Pudzian Band,Boney M.,Markus P., Łukash, ,Ada Yushi, Megustar, Fisher, Sławek Człapa, Blue Jeans, In vox, Grupa WML na zakończenie drugiego dnia zagra DJ KUBAS
redaktor wlkp24.info
maciej.parysek@tvproart.pl

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick