Design Thinking Week 2018. Co czeka na uczestników?

0
Dwa darmowe webinary oraz cykl artykułów dla przedstawicieli małych i średnich przedsiębiorstw. Tak zapowiada się pierwszy ostrowski Design Thinking Week 2018, podczas którego uczestnicy będą się uczyć kompetencji przyszłości.

Wielkimi krokami zbliża się Design Thinking Week 2018. W ramach pierwszej ostrowskiej edycji zorganizowane zostaną dwa webinary. Pierwszy będzie dotyczył edukacji i możliwości wykorzystania w niej narzędzi empatii. – Jest on skierowany do zarządzających placówkami edukacyjnymi oraz nauczycieli i wykładowców, którzy szukają innowacyjnych pomysłów i chcą rozwijać swoje organizacje – mówią organizatorzy.

Odbędzie się w poniedziałek 12 listopada w facebookowej grupie dostępnej pod tym linkiem. Początek o godz. 19.00. Nagranie będzie dostępne dla członków grupy.

Drugi webinar „W domenie publicznej. / Ludzie. Transformacja. Innowacja.” został przygotowany z myślą o pracownikach jednostek samorządu terytorialnego, którzy chcą rozwinąć swoje kompetencje i otworzyć się na nowe możliwości.

W ramach Design Thinking Week 2018 w Ostrowie Wielkopolskim powstanie też cykl artykułów skierowanych głównie do przedstawicieli małych i średnich przedsiębiorstw, osób odpowiedzialnych za zarządzanie działami sprzedaży oraz pracowników oddelegowanych do kontaktu z klientami.

Webinar odbędzie się we wtorek 13 listopada w facebookowej grupie dostępnej pod tym linkiem.

Szczegóły dotyczące obu darmowych wydarzeń można znaleźć na stronie dtweek.com w zakładce Ostrów Wielkopolski.

Portal wlkp24.info objął to wydarzenie patronatem medialnym.

sebastian.matyszczak@tvproart.pl