Dawid Barczak i Hubert Sikora z tytułami

0
Mistrzostwa Polski w Legnicy okazały się szczęśliwe dla młodych sportowców z naszego regionu. Dawid Barczak po raz trzeci obronił tytuł mistrza Polski w kickboxingu. Natomiast Hubert Sikora zdobył tytuł wicemistrza Polski!

Dawid Barczak kolejny raz udowodnił, że nie ma sobie równych. Wcześniejsze zwycięstwa w Kartuzach (formuła kick-light) i Warszawie (formuła K1) przypieczętował teraz wygraną w Legnicy w formule low-kick. – Dawid potwierdził, że ring krajowy należy w tym roku do niego! – mówi Tomasz Sroka, trener Dawida.

Dawid w tej chwili odpoczywa po trudnym sezonie. Niedługo jednak zaczną się przygotowania do Mistrzostw Świata Juniorów, które odbędą się już we wrześniu.

>> Obserwuj nasz profil na Twitterze <<

Swój sukces odniósł też Hubert Sikora zdobywając wicemistrzostwo Polski w kategorii junior młodszy – 63kg. Jedynie w finale uległ bardzo doświadczonemu przeciwnikowi. – Hubert posiada ogromne możliwości, które nie zawsze umie jeszcze wykorzystać. Jeśli zdobędzie tę umiejętność, będzie niezwykle groźnym przeciwnikiem – dodaje Tomasz Sroka.

 

redaktor wlkp24.info
ewa.pieczynska@tvproart.pl

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick