Dave Matthews Band w Polsce! Zdobądź bilety! [KONKURS]

0
Mówi się, że będzie to jedno z najważniejszych wydarzeń muzycznych tego roku w Polsce. Na warszawskim Torwarze wystąpi zespół Dave Matthews Band! Ten wyjątkowy koncert odbędzie się 25 marca, a my mamy do rozdania sześć podwójnych wejściówek!

Funkcjonują na scenie już od 1991 roku i wciąż nie przestają zachwycać. Dave Matthews Band sprzedał do tej pory ponad 24 miliony biletów na koncerty i 38 milionów płyt CD i DVD. Utwory takie jak: „What Would You Say”, „Too Much”, „Everyday”, „American Baby”, „Funny The Way It Is” na stałe zapisały się w amerykańskiej kulturze.

Aby wziąć udział w konkursie, wystarczy odpowiedzieć na pytanie: „Jeden z utworów zespołu został wykorzystany w filmie „Lady Bird” pięciokrotnie nominowanego do Oskara. O jaki tytuł chodzi?”

Odpowiedzi wysyłajcie na adres: konkurs@wlkp24.info, a w tytule wiadomości Dave Matthews Band. W treści oprócz odpowiedzi na pytanie konkursowe, podajcie swoje imię, nazwisko, adres zamieszkania i numer telefonu. Na odpowiedzi czekamy do wtorku 19 marca do 23:59. Zwycięzców ogłosimy dzień później, czyli w środę 20 marca.

KONIECZNIE PRZECZYTAJ REGULAMIN

redaktor wlkp24.info
ewa.pieczynska@tvproart.pl

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick