Wypadek w Ociążu. Dziecko trafiło do szpitala [AKTUALIZACJA]

2
Zdjęcie poglądowe / archiwum wlkp24.info
Do dachowania samochodu osobowego doszło w Ociążu niedaleko salonu samochodowego. Jak nieoficjalnie udało nam się ustalić, w pojeździe jechał ojciec z dzieckiem. Zostało ono przetransportowane do szpitala.

– Wypadek na drodze krajowej nr 25 w Ociążu niedaleko salonu samochodowego – pisze nasz Czytelnik. Informację potwierdza dyżurny stanowiska kierowania Państwowej Straży Pożarnej w Ostrowie Wielkopolskim: – Doszło do dachowania samochodu osobowego. Pasażerowie opuścili pojazd jeszcze przed przybyciem straży pożarnej.  Pojazdem podróżowało m.in. dziecko, które zostało przewiezione do szpitala.

Na miejsce zadysponowano trzy zastępy straży pożarnej, dwa radiowozy i pogotowie ratunkowe. Pas w kierunku Ostrowa jest zablokowany.

>> Jesteśmy też na Facebooku. Polub nasz fanpage! <<

AKTUAZALICJA

Ze wstępnych informacji wynikało, że doszło do dachowania samochodu. – Do żadnego dachowania nie doszło. Według meldunku strażaków, kierowca prowadzący samochód osobowy zjechał na pobocze i uderzył w drzewo – poinformował bryg. Krzysztof Biernacki, oficer prasowy PSP w Ostrowie Wielkopolskim.

Ta informacja powstała dzięki naszemu Czytelnikowi portalu wlkp24.info. Jeśli jesteś świadkiem ważnego zdarzenia, poinformuj nas o tym: redakcja@wlkp24.info, fb.com/wlkp24

ZOBACZ TEŻ: Kot na drzewie. 12 strażaków w akcji

sebastian.matyszczak@tvproart.pl

2 KOMENTARZE

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick