Dachowanie po czołowym zderzeniu. Jedna osoba ranna w wypadku na DK12

1
Jedna osoba została ranna w wyniku czołowego zderzenia dwóch samochodów osobowych na DK25 na wysokości Józefowa między Opatówkiem a Kaliszem. W wyniku zderzenia jeden z samochodów przekoziołkował, zatrzymując się na dachu, a drugi zatrzymał się na jezdni. Do zdarzenia doszło po godz. 5.00. Występują utrudnienia w ruchu.

Do czołowego zderzenia dwóch samochodów osobowych doszło w piątkowy poranek po godz. 5.00 na wysokości Józefowa w powiecie kaliskim na trasie między Opatówkiem a Kaliszem na DK12. Po czołowym zderzeniu jeden z samochodów dachował i zatrzymał się na dachu, a drugi nie wypadł z drogi. – W wyniku zderzenia jedna osoba została poszkodowana. Na miejscu trwają działania służb. Wysłaliśmy tam trzy zastępy – dwa z PSP Kalisz i jeden z OSP Opatówek – wyjaśnia dyżurny stanowiska kierowania Państwowej Straży Pożarnej w Kaliszu.

ZOBACZ TEŻ: Zadzwonił, że wiezie rodzącą kobietę. Do szpitala eskortowała go policja

W związku z tym, że do zdarzenia doszło na drodze krajowej, na miejscu do czasu zakończenia działań mogą występować utrudnienia w ruchu. Możliwy ruch wahadłowy.

screen z Google Maps
sebastian.matyszczak@tvproart.pl

1 KOMENTARZ

  1. Szkoda tylko że akcja strażaków z Opatówka wyglądała jak by 1 raz byli przy takim zdarzeniu. Wyszli , nie wiedzieli za co się zabrać. Dopiero państwowa straż pożarna jak dojechała to zaczęła się akcja ratunkowa. I najgorsze że to nie 1 ich taki raz gdzie nie wiedzą co robić.

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick