Dachowanie na DK25. Utrudnienia na obwodnicy [AKTUALIZACJA]

1
Fot. Czytelnik
Jedna osoba trafiła do szpitala po tym, jak auto, którym jechała, dachowało na DK25 w ciągu obwodnicy Nowych Skalmierzyc. Do zdarzenia doszło w środę o poranku.

Jak informuje ostrowska policja, samochód wypadł z drogi i dachował. W wyniku tego poszkodowana została jedna osoba. Zespół ratownictwa medycznego przewiózł kobietę do szpitala. Pojazd, którym kierowała, jechał od Kalisza w kierunku Ostrowa Wielkopolskiego. – Samochód osobowy na prostym odcinku wypadł z drogi i wpadł do rowu. Pojazdem podróżowała jedna osoba, która opuściła go przed przybyciem na miejsce straży. Poszkodowanej osobie udzielono kwalifikowanej pierwszej pomocy, a następnie przekazano ratownikom medycznym. Do zdarzenia zadysponowano trzy zastępy w tym dwa z Kalisza, zespół ratownictwa medycznego i policję – wyjaśnia dyżurny stanowiska kierowania PSP w Ostrowie Wielkopolskim.

CZYTAJ TEŻ: Rekordzista rozpędził fiata ducato do 147 km/h. 10 piratów w rękach policji

Na DK25 w ciągu obwodnicy Nowych Skalmierzyc (na wysokości Boczkowa) występują utrudnienia w ruchu. Tuż po zdarzeniu jeden z pasów był zablokowany. Służby wahadłowo przepuszczały samochody w obu kierunkach.

– Policja ustala, jak doszło do zdarzenia i czy brali w nim udział inni uczestnicy ruchu – wyjaśnia mł. asp. Małgorzata Michaś, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Ostrowie Wielkopolskim. Na miejsce zadysponowano także zastępy straży pożarnej z Ostrowa i Kalisza.

Na miejscu pracuje jeszcze zastęp z Kalisza oraz policja, która wyjaśnia okoliczności zdarzenia.

AKTUALIZACJA – 9.36

Droga jest już przejezdna.

CZYTAJ TEŻ: Wyrzucił śmieci pod centrum przesiadkowym. Wpadł, bo nagrały go kamery

Fot. Czytelnik
sebastian.matyszczak@tvproart.pl

1 KOMENTARZ

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick