Przez czyje oczy oszalał Zenek Martyniuk?! Trwa DISCO STARS FESTIWAL ROSZKÓW 2017

0
Oszalał przez zielone oczy, a cała Polska oszalała na jego punkcie. Oczywiście mowa o Zenku Martyniuku, który wczoraj dosłownie zdominował scenę roszkowskiego Disco Stars Festiwal 2017. Impreza disco polo w powiecie jarocińskim odbywa się nie tyle po raz pierwszy, co na tak ogromną skalę. Dziś ciąg dalszy.

Zenek Martyniuk fanów przywitał z charyzmą i niezwykłą energią. Nic dziwnego, większość fanów przyjechała do Roszkowa w powiecie jarocińskim właśnie po to, by wysłuchać jednego z największych hitów Martyniuka – „Przez twe oczy zielone”. Zespół Akcent nie stronił jednak od innych, energetycznych numerów, takich jak „Pragnienie miłości”, „Kochana, wierzę w miłość” czy nowy hit „Sunshine Reggae”.

Na scenie w Roszkowie nie tylko Zenek Martyniuk zrobił furorę. Zagrali m.in. Czadoman, Camasutra, zespół Adonis, Bartek Tecław, After Party, M Power czy jarocińska grupa TWO BOYS. Drugiego dnia festiwalu czyli już dzisiejszego wieczora fani disco polo będą bawić się do hitów takich gwiazd jak Boney M, BOYS, Sławek Człapa, grupa PUDZIAN BAND, Justyna Adamczak czy INVOX. Zabawa potrwa dosłownie do białego rana.

W materiale filmowym gwiazda wczorajszego wieczoru – Zenek Martyniuk. A relacja z festiwalu w poniedziałkowych „Wydarzeniach” telewizji Proart oraz wkrótce w dłuższym materiale na antenie stacji.

redaktor wlkp24.info
paulina.szczepaniak@tvproart.pl

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick