Czy trener posłucha naszych Czytelników? Zobacz analizę Łomży Industrii Kielce [WYNIKI KONKURSU]

0
Rozstrzygnęliśmy konkurs, w którym do wygrania było pięć podwójnych biletów na mecz ARGED KPR Ostrovia z Łomża Industria Kielce, który odbędzie się w piątek, 2 grudnia 2022 roku o 18.30.

Biorąc pod uwagę wiedzę i podpowiedzi naszych Czytelników dotyczące piłki ręcznej, trener ARGED KPR Ostrovia powinien być spokojny o analizę rywala. Łomża Industria Kielce została rozpracowana przez uczestników naszego konkursu, którzy w ten sposób walczyli o jeden z pięciu podwójnych biletów na mecz w ramach zaległego meczu 8. kolejki PGNiG Superligi.

Już w najbliższy piątek, 2 grudnia o 18.30 w Arenie Ostrów biało-czerwoni podejmą legendę rozgrywek krajowych i międzynarodowych – 19-krotnego mistrza kraju, 17-krotnego zdobywcę Pucharu Polski oraz zwycięzcę i kilkukrotnego medalistę Ligi Mistrzów.

Łomża Industria Kielce to legenda szczypiorniaka. Po raz pierwszy w historii zmierzą się z tym naszpikowanym gwiazdami handballa zawodnikami gracze ARGED KPR Ostrovia.

Na ten niezwykle wyczekiwany mecz na pewno pójdą zwycięzcy naszego konkursu. Oto oni oraz ich odpowiedzi na pytanie, które brzmiało: „Który zawodnik drużyny Łomża Industria Kielce może być najgroźniejszym rywalem ARGED KPR Ostrovia i dlaczego?”.

Daniel Maciejewski
Najgroźniejszym zawodnikiem dla naszego KPR-u w drużynie z Kielc jest bez cienia wątpliwości Arek Moryto. Ten utalentowany polski skrzydłowy nie raz udowadniał, że potrafi mocno wpływać na losy meczów i niejednokrotnie zmieniać ich oblicze. To gracz wszechstronny i doświadczony. Co nie zmienia faktu, że mocno wierzę w naszą drużynę i po cichu liczę, że sprawi niespodziankę w spotkaniu z zespołem z Kielc.

Katarzyna Błaszczak
Jestem „kibicką” żużla ostrowskiego. Ale emocje w arenie są niesamowite. Ja jestem pod wrażeniem gry Alexa Dujshebaeva, ciężko go będzie powstrzymać, ale jeśli będzie potrzeba, zedrę gardło, żeby nasi piłkarze dali radę 😉

Andrzej Kmiecik
W meczu KPR z Łomżą szczególną uwagę nasi zawodnicy powinni zwrócić na prawego skrzydłowego Arkadiusza Moryto. Nie przez przypadek jest w reprezentacji i jest jej liderem, co pokazał w meczu z Włochami w eliminacjach ME 2024, gdzie zdobył 9 bramek. Należy do jednych z najlepszych strzelców w historii szczypiorniaka i jest trzykrotnym królem strzelców ligi oraz trzecim najlepszym strzelcem Mistrzostw Europy 2022, jest w bardzo dobrej formie, będzie na pewno groźnym przeciwnikiem w spotkaniu, ale i nasi panowie potrafią zaskoczyć. Mecz zapowiada się bardzo ciekawie.

Agnieszka Mesnerowicz
Sądzę, że Nasz zespół powinien się obawiać zawodnika Alexa Dujshebaeva, rozgrywającego Łomża Industria Kielce. Jest to zawodnik, który odgrywa ważną rolę w szeregach Mistrzów Polski, podczas gry w dużej mierze stanowi o sile zespołu. Posiada on duży dorobek sukcesów na arenie międzynarodowej i klubowej.

Izabela Balcer-Jończak
Zawodnik Łomży Industria Kielce, który najbardziej może budzić obawy w meczu z ARGED KPR Ostrovia, to Arkadiusz Moryto – najskuteczniejszy strzelec. Myślę jednak, iż przy tak licznym wsparciu kibiców na Arenie, nasza Drużyna nie ma się czego obawiać i nie pozwoli brylować na boisku temu zawodnikowi.

sebastian.matyszczak@tvproart.pl

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick