Czwarta wygrana KPR. Zielona Góra zdobyta!

3
Piłkarze ręczni KPR Ostrovia wygrali spotkanie siódmej rundy spotkań grupy B 1. ligi piłkarzy ręcznych. W sobotę drużyna prowadzona przez Macieja Nowakowskiego i Rafała Stempniaka wywiozła trzy punkty, wygrywając AZS-em 25:22 [11:10].

Ostrovia wyciągnęła wnioski po ostatnim meczu z ekipą z Obornik Śląskich i tym razem była bardzo skuteczna w defensywie, praktycznie od początku kontrolując losy meczu. Znów jednak zdarzały się przestoje. W drugiej części meczu Ostrovia prowadziła już 20:14, żeby chwilę później stracić cztery bramki z rzędu.

Ostatecznie KPR wygrał 25:22. Zwycięstwo cieszy, tym bardziej, że goście musieli radzić sobie w Zielonej Górze bez Adriana Wojkowskiego i Damiana Krzywdy. Najskuteczniejszym zawodnikiem biało-czerwonych był Patryk Marciniak, który rzucił 10 bramek.

Wygrana w Zielonej Górze pozwoliła Ostrovii awansować na piąte miejsce w tabeli. Kolejny mecz KPR zagra we własnej hali. Już 16 listopada podejmować będzie MKS Real Astromal Leszno.

redaktor wlkp24.info
marcin.gebel@tvproart.pl

3 KOMENTARZE

  1. 4
    13

    Brak krzywdy to nie jest żadne osłabienie ,to on jest osłabieniem zespołu w tym roku ,a wojkowski niech lepiej zadba o siebie ,bo na zawodnika to wygląda ,ale nie piłki ręcznej.

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick