Czołówka w Rogaszycach

3
Dwie osoby zostały poszkodowane w wyniku czołowego zderzenia dwóch samochodów osobowych. Do zdarzenia doszło w Rogaszycach, na drodze krajowej nr 11.

– Dwie osoby zostały poszkodowane. Na miejscu pracują jeszcze wszystkie służby – poinformował dyżurny stanowiska kierowania PSP w Ostrzeszowie.

Do wypadku doszło chwilę przed godziną 16.00. Na tę chwilę, ruch na krajowej „11” odbywa się wahadłowo. – Doszło do zderzenia dwóch pojazdów, BMW oraz Subaru. Kobieta, pasażerka w BMW to mieszkanka powiatu ostrowskiego, trafiła do szpitala w Ostrowie Wielkopolskim, a kierowca Subaru został przewieziony do szpitala w Kępnie – informuje st. sierż. Agnieszka Szołdra z ostrzeszowskiej komendy policji.

Nawierzchnia dzisiaj jest wyjątkowo śliska przez marznące opady deszczu. IMGW wydało ostrzeżenie pierwszego stopnia, które obowiązywać będzie do godziny 20.00.

CZYTAJ: Uwaga na marznące opady! IMGW ostrzega

redaktor wlkp24.info
ewa.pieczynska@tvproart.pl

3 KOMENTARZE

    • 1
      4

      Informację o czołowym zderzeniu otrzymaliśmy od dyżurnego stanowiska kierowania Państwowej Straży Pożarnej w Ostrzeszowie. Taką samą informację podała tamtejsza policja.

  1. BMW kierował mężczyzna, który nie doznał żadnych obrażeń. Kobieta, która „kierowała” siedziała na miejscu pasażera. Słabe informacje, beznadziejne opisy

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick