Czas na ligę. Żużlowa inauguracja w Ostrowie

0
Czas zainaugurować żużlowy sezon 2018 w Ostrowie Wielkopolskim. W niedzielę zespół MDM Komputery Ostrovia na własnym torze podejmuje KSM Krosno. Początek meczu o godzinie 16.00. Gospodarze są faworytem niedzielnego spotkania.

KSM Krosno ma za sobą dwa ligowe mecze. Najpierw drużyna z Podkarpacia przegrała na inaugurację w Rawiczu, natomiast przed tygodniem KSM na własnym torze okazał się gorszy od PSŻ Poznań. Początek ligi jest więc nieudany dla żużlowców z Krosna. W niedzielę w roli faworyta pojadą gospodarze.

Na starcie nowego sezonu najskuteczniejszym zawodnikiem KSM-u jest Rosjanin Ilja Czałow. Obok niego do wiodących postaci zespołu należą: doświadczony Mariusz Puszakowski i utalentowany Duńczyk Patrick Hansen. Niedzielny mecz będzie inauguracją ligowego sezonu w Ostrowie. Dlatego władze ostrowskiego klubu liczą, że spora grupa kibiców pojawi się na trybunach Stadionu Miejskiego.

Kibiców czarnego sportu zapraszamy więc na trybuny Stadionu Miejskiego. Początek niedzielnego meczu zaplanowano na godzinę 16.00.

redaktor wlkp24.info
bartosz.karasinski@tvproart.pl

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick