Coraz więcej polityki w mediach. Nowe programy tylko w TV Proart!

2
Kampania wyborcza niejedno ma imię. Jak świat długi i szeroki wiadomo jednak, że od kiedy istnieje tzw. "czwarta władza", w czasie przedwyborczym ma ona wyjątkowo dużo "do powiedzenia". Coraz więcej polityki zaczyna pojawiać się w lokalnych mediach. Nic więc dziwnego, do wyborów samorządowych pozostał miesiąc z małym hakiem. Telewizja Proart jako największe medium w Południowej Wielkopolsce także przygotowała propozycje programowe dla miłośników publicystyki i polityki.

“Jeden na jeden” oraz “Debata samorządowa 2018” to dwie propozycje, które pojawiły się w ramówce Telewizji Proart, czyli największym medium w południowej części naszego województwa. Pierwszy z w/w tytułów to piętnastominutowa seria programów, w której kandydaci na samorządowców będą prezentować swoje sylwetki oraz propozycje programowe. Pierwszy w nagraniu wziął już udział Piotr Kuroszczyk, wójt gminy Ostrów Wielkopolski walczący o reelekcję. Premiera w najbliższy wtorek o 18:30. Kolejny odcinek to kolejny gość – Łukasz Mikołajczyk, kandydat na prezydenta Ostrowa Wielkopolskiego.

Warto dodać, że lista osób, które chcą prezentować swoje wyborcze sylwetki z dnia na dzień się wydłuża. Dla redakcji to intensywny czas pracy i ciągłe nagrania, ale dla wyborców – niemalże codziennie nowe odcinki programów publicystycznych, które pozwolą podjąć im odpowiednie decyzje 21 października, w dniu wyborów.

To, na co czekają miłośnicy zaciętych, telewizyjnych dyskusji to z pewnością “Debata samorządowa 2018”. W Telewizji Proart rusza ona 1 października o godzinie 18:00, na żywo ze studia stacji. Na pierwszy ogień pójdą kandydaci na burmistrza gminy i miasta Nowe Skalmierzyce. To wyjątkowy samorząd, który zmieni włodarza po raz pierwszy od czasów powstania samorządności. Debaty organizowane są z udziałem kandydatów na włodarzy wszystkich miast powiatowych południowej Wielkopolski, dodatkowo także z gmin Nowe Skalmierzyce oraz Odolanów. Na premierę redakcja TV Proart będzie zapraszać w każdy poniedziałek i czwartek października o 18:00 aż do 18 października włącznie, kiedy to zaplanowano debatę z udziałem kandydatów na prezydenta Ostrowa Wielkopolskiego.

redaktor wlkp24.info
paulina.szczepaniak@tvproart.pl

2 KOMENTARZE

  1. Jakie są tegoroczne stawki do programu 1 na 1? Czy dana stawka oznacza, że jest to autopromocja kandydata czy raczej dziennikarz zachowuje odrobinę niezależności?

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick