Co z pracownikami Villi Royal? Właściciele mają pomysł. Włącz się w akcję #OgieńTylkoWSercach

1
Właściciele Villi Royal - budynku, który częściowo strawił ogień, musieli znaleźć sposób, aby zapewnić pracę zatrudnionemu tam personelowi. W związku z tym, że prowadzą w Kaliszu drugi biznes hotelarsko-gastronomiczny, zdecydowali połączyć siły. W jaki sposób? O tym na wlkp24.info.

Urokliwy budynek liczący ponad 100 lat, w którym mieściły się hotel i restauracja Villa Royal spłonął tydzień temu. To dramat właścicieli, ale także pracowników, którzy z dnia na dzień zostali właściwie bez pracy nie mogąc obsługiwać gości. Chcąc znaleźć wyjście z tej sytuacji, szefostwo wpadło na pomysł zorganizowania akcji pod hasłem #OgieńTylkoWSercach.

Chcą zaangażować w nią mieszkańców, którzy na co dzień korzystają z usług Villi Royal, a także drugiego lokalu należącego do właścicieli – Hotelu i Restauracji Calisia w Kaliszu. „Piątkowy pożar hotelu Villa Royal zupełnie zostawił nas bez możliwości przyjęcia was i goszczenia w naszych progach, zarazem sprawiając, że nasza ostrowska ekipa restauracyjna została bez miejsca pracy. Oni są dla nas najważniejsi, musimy im zapewnić możliwość dalszego działania” – napisali właściciele na fanpage’u Calisii.

W jaki sposób można pomóc pracownikom Villi? To pytanie, które – jak się okazuje – w ostatnich dniach padało bardzo często z wielu ust. Restauratorzy właśnie znaleźli na nie odpowiedź: „Zamierzamy udostępnić całej załodze z Ostrowa restaurację Calisia w Kaliszu. Razem będziemy dla Was gotować smaczne, zdrowe obiady i inne różne pyszności. Pomożecie nam przychodząc do nas! Przygotowaliśmy specjalne menu – wersję dla mięsożerców jak i wegetarian jako ofertę dnia w atrakcyjnej cenie, oczywiście dania à la carte również będą dostępne” – informują.

Restauracja Calisia jest czynna od 13.00 do 22.00. Właściciele zapowiadają, że możliwe są dowozy na terenie Kalisza i okolic. Rezerwacje można składać pod numerem 512 230 370

sebastian.matyszczak@tvproart.pl

1 KOMENTARZ

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick