„Co się dzieje z Polską?”. Gościem prof. Andrzej Rzepliński

6
Były prezes Trybunału Konstytucyjnego profesor Andrzej Rzepliński będzie dziś gościem kolejnego spotkania z cyklu "Co się dzieje z Polską" organizowanego przez Komitet Obrony Demokracji w Kaliszu. Wstęp wolny.

Spotkanie z byłym prezesem TK rozpoczyna się o godzinie 18:00 w Restauracji KTW Park w Kaliszu (Park Miejski 2) i zatytułowane jest „Wolność pokojowego zgromadzania się”. Gościa zaproszonego przez kaliski KOD przedstawiać nie trzeba. To znany prawnik,  nauczyciel akademicki, profesor zwyczajny Uniwersytetu Warszawskiego, sędzia Trybunału Konstytucyjnego w stanie spoczynku, w latach 2010–2016 prezes Trybunału Konstytucyjnego.

Wstęp na spotkanie jest wolny.

Szczegółowe informacje:

tel. 797 207 221;

e-mail: kod.wlkp.pld@gmail.com

https://www.facebook.com/events/375173912886264/

redaktor wlkp24.info
tomasz.wojciechowski@tvproart.pl
dziennikarz/fotoreporter/montażysta

6 KOMENTARZE

  1. Co z tego, że dzisiaj jest Dzień Czekolady. Jak wystarczy, że taki osobnik pojawi się w naszym województwie i czekolada będzie nie do zjedzenia.

    • Tak, są dwie Polski i zawsze były. Polska Kaczyńskiego, Piotrowicza, Pawłowicz, Rydzyka, Macierewicza, Ziobry, Zelnika, Ziemca, Kurskiego…… oraz druga Wałęsy, Frasyniuka, Michnika, Ks. Tischnera, Rzepilińskiego, Strzembosza Mazowieckiego, Gajosa, Holland, Wajdy…. pomyśl choć przez chwilę rodaku i się zdecyduj wschód czy zachód – zaścianek czy nowoczesność, średniowiecze czy XXI WIEK!!!!

  2. Panie radny Kornaszewski Andrzeju! Jak do Kalisza swego czasu miał przyjechać Kijowski lider KOD-u, to żeś pan ogłaszał to wydarzenie z tygodniowym wyprzedzeniem i zapraszał ostrowiaków na Sesji Rady Miejskiej. A jak teraz Rzepliński który nie jest alimenciarzem, nie wyłudza pieniędzy wystawiając fikcyjne faktury i nie utrzymuje się jako bezrobotny z pomocy rodziny to pan milczysz i zajmujesz się siedzeniami na miejskim stadionie. Czy to jest poważne!?

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick