DODAJ MATERIAŁ dodaj wideo, zdjęcie, tekst
DODAJ MATERIAŁ dodaj wideo, zdjęcie, tekst

Ten artykuł jest wyświetlany w trybie archiwalnym, co może skutkować nieprawidłowym wyświetlaniem niektórych elementów.

Co poprawić w "Stalówce", żeby wyszła z dołka? [WYNIKI KONKURSU]

Wielkimi krokami zbliża się kolejny mecz BM Stali Ostrów Wielkopolski w Energa Basket Lidze. Już w sobotę, 18 marca o 17:30 w Arenie Ostrów lokalny zespół podejmie ekipę Trefla Sopot. Ci, którzy nie kupili jeszcze biletów, mieli szansę powalczyć o jedną z sześciu podwójnych wejściówek na to spotkanie, które mieliśmy do wygrania w konkursie.

W ostatnich dniach spływały do nas odpowiedzi na konkursowe pytanie, które brzmiało: „Co powinna poprawić drużyna BM Stali, aby wróciła na ścieżkę wygrywania?”. Spośród nadesłanych maili komisja konkursowa wybrała sześć. Ich autorzy otrzymają podwójne bilety na sobotnie spotkanie w ramach 23. kolejki EBL.

Lista zwycięzców wraz z udzielonymi przez nich odpowiedziami:

Kamil Walczak
Gra zespołowa i więcej grania pod kosz, obecnie jak rzuty 3-pkt. nie siedzą, to mecz przegrany. Nie można opierać całego sezonu na rzutach za 3 pkt., to pokazuje też brak zmiennika pod koszem.

Jarosław Wiatrak
Stal aby wrócić na zwycięską ścieżkę, potrzebuje drugiego gracza na pozycji 1 oraz wysokiego gracza na pozycję 5, który oprócz zbiórek, obrony, wniósłby także postrach u przeciwników w ataku. Zbyt dużo pozwalamy zbierać przeciwnikom pod własnym koszem i z tego tracimy sporo punktów i ponowień dla drużyny przeciwnej. Duch w zespole jest, potrzebna jest tylko większa i wartościowsza rotacja i punkty naszej ławki. Moim zdaniem to pozwoli Stali na powrót do zwycięstw i walkę o jak najwyższe miejsce przed playoff.
P.S. Zespół zawsze może liczyć na ostrowski doping i wsparcie 6. zawodnika.

Agnieszka Chrzanowska
BM Stal powinna wyciągnąć swojego asa z rękawa i dać z siebie wszystko. Kluczowym elementem jest gra zespołowa i to – moim zdaniem – powinni poprawić.

Dariusz Rutkowski
Bardzo trudne pytanie, zwłaszcza dla zapalonego kibica, który jest ze swoją drużyną na dobre i na złe. Każda wygrana „Stalówki” nas cieszy, daje nam wielkie emocje i adrenalinę. Na złą passę może się złożyła rotacja zawodników. W ciągu sezonu od października 3 zmiany: od Q. Snidera, S. Reynoldsa i teraz J. Perkins. Poza tym kontuzje, które są czynnikiem losowym, ale mają niestety wpływ na grę i pogorszenie formy zawodnika. Również obciążenie zawodników fizyczne i psychiczne – mecze ligowe oraz gra o Puchar Polski. Przede wszystkim najważniejsze w walce jest zgranie całego zespołu, wspólna gra, a nie indywidualnych zawodników i to powinno się poprawić w naszej drużynie.
Mimo to, powtórzę słowa: „Czy wygrywasz czy nie, my i tak kochamy Cię”.
Trzymam kciuki za sobotni mecz!

Michalina Kuczyńska
Moim zdaniem drużyna BM Stali powinna poprawić jedynie pewność siebie. Cała drużyna ma świetną skuteczność, bardzo dobrze porozumiewają się w obronie i grają bardzo zespołowo. Jedyny brakujący element układanki to większa pewność siebie. Hej, Stal !!

Leszek Pietrasik
Drużyna powinna grać więcej piłek pod kosz rywala, mając bardzo dobrego rozgrywającego A. Skele i poprawić zbiórki w ataku. Wtedy wróci na ścieżkę zwycięstw.

Napisz do autora

Skomentuj ten wpis jako pierwszy!

Dołącz do dyskusji
Dodaj swój komentarz