Nowa ramówka Telewizji Proart. Zobacz, co obejrzysz jesienią

0
To będzie niesamowita jesień w Telewizji Proart! Od września na antenę wracają Wasze ulubienie programy. Oprócz serwisów informacyjnych, które są flagowymi programami ostrowskiej stacji, na widzów czeka wiele programów sportowych, lifestylowych, edukacyjnych czy publicystycznych. Ekipa dziennikarzy portalu wlkp24.info i Telewizji Proart codziennie pracuje, aby były one jak najlepsze.

To będzie mocna jesień w Telewizji Proart. Blisko 15 propozycji przygotowują dla Was dziennikarze ostrowskiej stacji. Będą to m.in. programy lifestyle’owe, edukacyjne, kulturalne, publicystyczne i sportowe.

Dla fanów piłki nożnej Sebastian Matyszczak i Piotr Konstanciak poruszą aktualne, piłkarskie tematy w programie Trzecia Połowa. – Nie zabraknie nowych twarzy. Do naszego programu zaprosimy działaczy, trenerów, ale i przede wszystkim piłkarzy walczących w drużynach z naszego regionu – mówi Sebastian Matyszczak, prowadzący magazyn. Emisja w każdy wtorek o 17:45.

Na fanów czarnego sportu czeka program „Taśma w górę”. W nim Marcin Gebel będzie miał dla Was sporą dawkę informacji z torów Nice 1. Ligi Żużlowej. Pozostałe sporty w regionie omawiane będą w „Okolicach sportu”. Premiera w każdy piątek o godzinie 18:00.

W nowej ramówce znajdzie się też miejsce na kulturę. Kinomaniakom Tomasz Wojciechowski przybliży aktualny repertuar Kina „Komeda”. „Zwiastun” w każdy piątek o godzinie 16:30. Magazyn „Atelier” po wakacyjnej przerwie wraca do stałego, cotygodniowego cyklu. Premiera nowych odcinków w każdy środowy wieczór o godzinie 20:50.

W ramówce znajdziecie także programy publicystyczne, jak „Komentarze i opinie” oraz „Loża bardzo prasowa”. Premiera tego pierwszego w każdą środę o 18:10, a „Loży” w piątki o 18:25.

Przyroda, ogrody to dziedzina Katarzyny Pauś. W programie „Zielono mi” wielu ciekawych gości, w tym ogrodników i pasjonatów, którzy będą mieli szansę przedstawić własne ogrody. Chętnie mogą zgłaszać się do programu. Premierowe odcinki w każdą sobotę o godzinie 19:20.

Po wakacyjnej przerwie wraca także magazyn „Twój problem, nasza sprawa”. Program interwencyjny poprowadzi niezmiennie Paulina Szczepaniak. – Jeżeli macie problem, jeżeli potrzebujecie dziennikarskiego wsparcia, proszę zgłaszać się do programu. Z pewnością nie przejdę obojętnie obok żadnej historii – zapewnia Paulina Szczepaniak.

Telewizja Proart to także transmisje na żywo. Za pośrednictwem naszej stacji pokażemy mecze KPR Ostrovii Ostrów Wielkopolski, wstępującej w 1. Lidze Mężczyzn.

Do zobaczenia w Proart!

 

redaktor wlkp24.info
milosz.skibinski@tvproart.pl

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick