„Pedofilia w Kościele – ciężki temat” więc lepiej się nie wypowiadać?

3
Sprawa pedofilii w Kościele katolickim to temat rzeka, często zamiatany pod dywan. Podsycony przez premierę Wojtka Smarzowskiego pt. "Kler", pokusił ludzi do wyrażania swojej opinii.

W internecie ukazała się mapa interaktywna, na której każdy może zobaczyć, jak wygląda skala pedofilii w poszczególnych rejonach Polski.

CZYTAJ: Mapa pedofilii w polskim kościele katolickim. Jak jest w naszym regionie?

Zapytaliśmy mieszkańców Ostrowa, co sądzą na temat mapy oraz co Kościół, jako instytucja powinien zrobić, by problem pedofilii zwalczyć.

redaktor wlkp24.info
ewa.pieczynska@tvproart.pl

3 KOMENTARZE

  1. wstyd mi że w naszym mieście przed kamerami każdy na ten temat nabiera wody w usta, to są kobiety i mężczyźni którzy są matkami ojcami dziadkami babciami tragedia ludzie każdy większość nie chce się wypowiadać , nagle nikogo to nie interesuje i nie dotyczy no ciekawe czy też tacy małomówni byście byli gdyby strikte się to was samych lub waszych bliskich tyczyło … i tak później się dzieje jak się dzieje w naszym i nie tylko mieście jak tacy właśnie bez swojego zdania z wodą w ustach idą w większość BRAWO DLA PANI KTÓRA JEST ZA PORZĄDKIEM W KUCHNI JEDYNA KTÓRA MA „JAJA”

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick