Ciężarówka zgubiła koła. Jedno uszkodziło samochód osobowy, drugie – płot [ZDJĘCIA]

0
Ciężarówka jadąca DK 25 w Czekanowie, zgubiła dwa koła. Jedno uderzyło w osobowego mercedesa, uszkadzając auto, drugie zniszczyło znak drogowy i zatrzymało się na ogrodzeniu jednej z posesji, które także uległo zniszczeniu.

Do niecodziennego zdarzenia doszło w Czekanowie na ul. Kaliskiej w Czekanowie (DK 25). – Ciężarówka jadąca w kierunku Ostrowa zgubiła dwie opony. Jedna dosłownie zmiotła znak drogowy przy przejściu dla pieszych i przelatując na chodnik zatrzymała się na ogrodzeniu jednej z posesji uszkadzając je. Druga uszkodziła osobowego mercedesa. Kierowca ciężarówki zatrzymał się na wylocie na obwodnicę Ostrowa z kierunku Kalisza – mówi portalowi wlkp24.info świadek tego zdarzenia.

>> Jesteśmy też na Facebooku. Polub nasz fanpage! <<

Na miejsce została wezwana policja, która ukarała kierowcę TIR-a mandatem. Samochód osobowy zabrała laweta. – Otrzymaliśmy zgłoszenie o kolizji, do której doszło w niedzielę 29 lipca ok. godz. 22.50. Jak ustalili policjanci, przyczyną zdarzenia było nieprawidłowe zabezpieczenie kół bliźniaczych w samochodzie ciężarowym, w wyniku czego odkręciły się one i uszkodziły samochód osobowy jadą z naprzeciwka – mówi sierż. sztab. Małgorzata Łusiak, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Ostrowie Wielkopolskim.

Ta informacja powstała dzięki Czytelnikowi wlkp24.info. Jeśli jesteś świadkiem ważnego wydarzenia, poinformuj nas o tym! Tel.: 661 997 997, e-mail: redakcja@wlkp24.info. Jesteśmy też na Facebooku!

sebastian.matyszczak@tvproart.pl

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick