Ciężarówka rozbiła przystanek. DK11 zablokowana [AKTUALIZACJA] [ZDJĘCIA]

0
Fot. Czytelnik
Dwie osoby zostały ranne, a na DK11 występują utrudnienia spowodowane spowolnieniem ruchu. To efekt zdarzenia, do którego doszło na wysokości Górzna (powiat ostrowski), gdzie samochód ciężarowy przewożący drób uderzył w przystanek autobusowy. Do zdarzenia doszło ok. 7.30 w środę.

Jak informuje dyżurny stanowiska kierowania PSP w Ostrowie Wielkopolskim, ciężarówka przewożąca drób, uderzyła w przystanek autobusowy na wysokości Górzna (powiat ostrowski).

DK11 jest całkowicie zablokowana. Zespół ratownictwa medycznego zajmuje się dwoma poszkodowanymi, którzy jechali ciężarówką. Prawdopodobnie zostaną przetransportowani do szpitala.

Jak wynika ze wstępnych ustaleń służb, w trakcie zdarzenia nikogo nie było na przystanku.

Wkrótce służby powinny wprowadzić ruch wahadłowy. Na razie tworzą się korki. Jeśli możecie, omijajcie ten odcinek.

AKTUALIZACJA – 8.37

Jak wynika ze wstępnych ustaleń policji, z niewyjaśnionych na razie przyczyn kierujący zjechał na przeciwległy pas ruchu. Zarówno kierowca samochodu ciężarowego jak i pasażerka pojazdu, zostali zabrani do szpitala – informuje mł. asp. Małgorzata Michaś, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Ostrowie Wielkopolskim. – 33-letni kierujący był trzeźwy – dodaje.

W miejscu zdarzenia ruch jest spowolniony. Poważniejsze utrudnienia mogą powrócić, kiedy ciężarówka będzie wyciągana z pobocza na drogę. Nie wiadomo jednak, o której godzinie może to nastąpić.

Fot. Czytelnik
sebastian.matyszczak@tvproart.pl

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick