Nie żyje 72-latek. Mimo reanimacji zmarł na polu [AKTUALIZACJA]

0
Mimo prowadzonej reanimacji, nie udało się przywrócić czynności życiowych mężczyźnie, który - jak wynikało ze wstępnych ustaleń straży pożarnej - prawdopodobnie zasłabł na polu. Do tragedii doszło w Słaborowicach w powiecie ostrowskim w czwartkowe popołudnie.

Jak informują ostrowscy strażacy, ze zgłoszenia, które do nich wpłynęło, wynikało, że na polu przewrócił się ciągnik i jedna osoba jest poszkodowana. Po dojeździe na miejsce sytuacja wyglądała inaczej. Mężczyzna prawdopodobnie zasłabł. Przystąpiono do reanimacji krążeniowo-oddechowej.

AKTUALIZACJA – 13.05

– Mężczyzna prawdopodobnie stracił przytomność. Po dojeździe na miejsce pierwszego zastępu, którym była jednostka z OSP Czekanów, przystąpiono do akcji reanimacyjnej. Poszkodowaną osobę przekazano zespołowi ratownictwa medycznego. Trwa akcja reanimacyjna – informuje dyżurny stanowiska kierowania PSP w Ostrowie Wielkopolskim.

AKTUALIZACJA – 13.42

Mimo prowadzonej reanimacji, nie zdołano uratować mężczyzny. Informację o jego śmierci potwierdziła oficjalnie policja. – Po 12.00 otrzymaliśmy zgłoszenie dotyczące tego, że w Słaborowicach podczas przerwy w wykonywaniu prac polowych zasłabł mężczyzna. Mimo reanimacji, 72-latek zmarł. Trwają czynności wyjaśniające okoliczności zdarzenia – powiedziała w rozmowie z portalem wlkp24.info mł. asp. Ewa Golińska-Jurasz z Komendy Powiatowej Policji w Ostrowie Wielkopolskim.

To kolejne tragiczne zdarzenie, które miało miejsce w ciągu ostatnich kilkunastu godzin w naszym regionie. Wcześniej informowaliśmy o śmierci 37-letniego kierowcy mercedesa, który uderzył w drzewo na DW471 w powiecie kaliskim. W jednym z pustostanów na terenie Kalisza znaleziono natomiast ciało 47-letniego mężczyzny.

Jesteś świadkiem zdarzenia ważnego zdarzenia? Poinformuj nas o tym na redakcja@wlkp24.info, fb.com/wlkp24 lub zadzwoń na 661 997 997. Jesteśmy też na WhatsAppie i Signalu.

sebastian.matyszczak@tvproart.pl

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick