Chylińska po raz pierwszy zaśpiewa w Ostrowie! Zgarnij bilety w konkursie wlkp24.info!

6
Karierę muzyczną rozpoczęła już w 1994 roku, jako wokalistka zespołu O.N.A. Wspięła się na szczyt i została jedną z największych gwiazd polskiej sceny muzycznej. Mowa o Agnieszce Chylińskiej, która po raz pierwszy zaśpiewa w Ostrowie Wielkopolskim. Popis swoich wokalnych umiejętności da już 11 września w Arenie Ostrów. Portal wlkp24.info ma dla Was konkurs, w którym do wygrania jest pięć podwójnych wejściówek na to wydarzenie!

Jej styl to przekrój od rocka przez rock elektroniczny, dance po muzykę w stylu pop. Zaczynała mając zaledwie 16 lat, gdy porzuciła szkołę i postanowiła poświęcić się muzyce. W latach 1994-2003 była wokalistką zespołu O.N.A. Od 2009 roku rozpoczęła karierę solową. Chylińska przez te wszystkie lata stała się jedną z najbardziej rozpoznawalnych wokalistek i niewątpliwie ikoną polskiej sceny muzycznej.

Agnieszka Chylińska po raz pierwszy zagra w Ostrowie Wielkopolskim. Jej koncert został zaplanowany na 11 września o godzinie 18.00 w Arenie Ostrów. Portal wlkp24.info ma dla Was pięć podwójnych wejściówek na to wydarzenie, dlatego organizuje konkurs!

Warunkiem wzięcia udziału w zabawie jest wykonanie zadania konkursowego: polub post konkursowy na fanpage’u portalu wlkp24.info i dodaj komentarz z odpowiedzią na pytanie: „Jaką piosenkę Agnieszki Chylińskiej chciałbyś usłyszeć podczas koncertu i dlaczego?”. Komentarze umieszczanie w jakimkolwiek innym miejscu, niż pod postem podlinkowanym na wlkp24.info w informacji o konkursie, nie będą brane pod uwagę przez komisję konkursową.

Komentarz należy umieścić pod postem, do którego przeniesiecie się, klikając w ten link.

Na odpowiedzi czekamy do niedzieli, 28 sierpnia 2022 roku, do godz. 23.59. Zwycięzcę ogłosimy dzień później na łamach portalu wlkp24.info.

KONIECZNIE PRZECZYTAJ REGULAMIN KONKURSU

redaktor wlkp24.info
ewa.pieczynska@tvproart.pl

6 KOMENTARZE

  1. Chcialabym usłyszeć piosenkę pt „kiedy powiem sobie dość ” jest to piosenka która przypomina źle chwilę myśl że czas rozpocząć nową drogę swojego życia zamknąć te źle rozdziały i zacząć od nowa nowy stra mówiąc sobie kiedy powie sobie dość a ja wiem że to już nie długo.

  2. Agnieszka Chylińska występowała już w Ostrowie Wielkopolski. Kilkanaście lat temu na Piaskach było to bodajże zakończenie trasy koncertowej ONA

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick