Chcesz zmienić swoje życie? Zapraszamy na casting. Przed nami kolejna edycja Fit Motywator

0
To jedyna taka szansa by odmienić swoje życie i bez skrupułów zainwestować w siebie i w swoje zdrowie nawet kilkadziesiąt tysięcy złotych. Już 8 września rusza casting do kolejnej edycji programu Telewizji Proart „Fit Motywator”. Eksperci wybiorą trzy osoby, które przez ponad trzy miesiące, pod okiem specjalistów, będą uczyć się jak żyć zdrowo.

Trzy osoby, które przejdą przez sito eliminacji i dostaną się do drugiej edycji programu Fit Motywator, przez trzy miesiące będą otrzymywać zestaw pięciu zdrowych posiłków opracowanych przez dietetyka i przygotowanych przez specjalistów od zdrowego cateringu.

Oprócz zdrowej diety uczestnicy będą regularnie ćwiczyć pod okiem trenerów personalnych, bo aktywność fizyczna nie tylko wysmukla sylwetkę, utrzymuje w dobrej kondycji i wzmacnia mięśnie, ale też dodaje energii i pewności siebie – przekonuje Mateusz Zwierz – trener personalny

W programie mogą wziąć udział zarówno kobiety, jak i mężczyżni i to w różnym wieku i z różnymi problemami. Jeśli chodzi o skórę twarzy i ciała, z mankamentami walczyć będzie doktor Izabella Łajs. Przy okazji nauczy też codziennej pielęgnacji.

Casting do drugiej edycji programu fit Motywator odbędzie się w piątek, 8 września, o godzinie 17.00 w siedzibie Telewizji Proart. Formularz zgłoszeniowy znajdą państwo na stronie fitmotywator.tvproart.pl

redaktor wlkp24.info
anna.grzesiak@tvproart.pl

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick