Chcesz zmienić operatora telefonii komórkowej? Przenieś numer do Orange Flex

0
Rozważasz przeniesienie numeru do innej sieci i porównujesz różne oferty? Sprawdź propozycję przygotowaną przez Orange. Elastyczna usługa Orange Flex to połączenie oferty na kartę i abonament. Sprawdź, co możesz zyskać, przenosząc numer do Orange Flex.

Orange Flex to oferta, które daje Ci maksymalną swobodę. Wszystkich usługami zarządzasz za pomocą wygodnej aplikacji mobilnej, dostępnej zarówno na telefony z Androidem, jak i iOS-em. Dzięki aplikacji szybko i wygodnie opłacisz rachunki – możesz to zrobić BLIKiem lub kartą płatniczą.
Aby dołączyć do oferty, nie musisz podpisywać długoterminowej umowy – Orange Flex wykorzystuje model subskrypcyjny. Do dyspozycji masz cztery Plany komórkowe – każdy z nich obejmuje nielimitowane rozmowy, SMS-y i MMS-y w kraju i w roamingu w UE. Samodzielnie możesz wybrać wielkość paczki danych: 15 GB, 30 GB, 50 GB lub 100 GB.
Jeżeli w danym miesiącu będziesz często używał transmisji danych, możesz zmienić Plan i zwiększyć paczkę GB – wystarczy jedno kliknięcie w aplikacji. W Orange Flex możesz bez ograniczeń korzystać z popularnych mediów społecznościowych – dzięki gwarantowanej usłudze „Social Pass” transfer nie jest zużywany, gdy przeglądasz Facebooka, Instagrama czy Twittera.

Jak przenieść numer do Orange Flex?

Aby dołączyć do Orange Flex, pobierz aplikację Orange Flex, załóż konto i wybierz Plan komórkowy. W następnym kroku możesz zamówić nowy numer lub przenieść ten, którego używasz obecnie. Aby skorzystać z tej drugiej możliwości, w aplikacji wybierz opcję „Przenoszę numer”. W następnym kroku określ datę transferu. Jeżeli korzystasz z oferty na kartę, do Orange Flex możesz przejść w każdej chwili – sam możesz wskazać dogodną dla Ciebie datę. Na podany numer otrzymasz SMS-a z kodem weryfikacyjnym, który należy podać w aplikacji.
Jeżeli korzystasz z oferty na abonament w Orange, numer możesz przenieść, gdy do końca umowy zostało mniej niż 180 dni. Jeżeli korzystasz z abonamentu u innego operatora, przeniesienie numeru możesz zlecić na 120 dni przed wygaśnięciem umowy. Nie wiesz, do kiedy obowiązuje Twoja umowa? W takiej sytuacji możesz wybrać opcję „Jak najszybciej!”. Orange zajmie się przeniesieniem Twojego numeru w odpowiednim terminie.
Przeniesienie numeru odbywa się z poziomu aplikacji – nie musisz odwiedzać salonu Orange. Swoją tożsamość potwierdzisz także przez aplikację, robiąc zdjęcie dokumentu oraz selfie. Po przeniesieniu numeru do Orange Flex kurier dostarczy Ci nową kartę SIM za 0 zł. Możesz także skorzystać z wirtualnej karty eSIM i aktywować numer w kilka minut.
Więcej informacji znajdziesz na stronie: https://flex.orange.pl/oferta/przenies-numer. Przenieś numer do Orange Flex i ciesz się najwygodniejszą ofertą, którą zarządzasz za pomocą aplikacji.

redaktor wlkp24.info
redakcja@wlkp24.info

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick