Chcesz skorzystać z terapii tlenem? Wygraj zaproszenie!

0
Terapia tlenowa ma wszechstronny i pozytywny wpływ na nasze samopoczucie nie tylko fizyczne, ale również psychiczne. Ma zbawienny wpływ przy problemach neurologicznych, stomatologicznych, dermatologicznych, ortopedycznych lub kardiologicznych i onkologicznych. Mamy do rozdania pięć pojedynczych zaproszeń na zabieg w komorze hiperbarycznej. Wystarczy pokazać swoją kreatywność!

Perspektywa – Przestrzeń Zdrowia i Rozwoju wraz z Telewizją Proart i portalem wlkp24.info mają do rozdania pięć pojedynczych zaproszeń na zabieg terapii tlenowej w komorze hiperbarycznej.

Hiperbaryczna terapia tlenowa jest metodą terapeutyczną, która polega na dostarczeniu do organizmu czystego tlenu w środowisku zwiększonego ciśnienia. Ma to to swoje zastosowanie w kardiologii, dermatologii, stomatologi, onkologii oraz w medycynie estetycznej czy sportowej.

Aby wygrać takie zaproszenie wystarczy kreatywnie odpowiedzieć na pytanie konkursowe: Dlaczego potrzebujemy tlenu do życia? Autorzy pięciu najlepszych zdaniem komisji konkursowej odpowiedzi zdobędzie pojedyncze zaproszenie na zabieg terapii tlenowej w studiu Perspektywa przy ulicy Partyzanckiej 7/5 w Ostrowie Wielkopolskim.

Odpowiedzi wysyłajcie na adres: konkurs@wlkp24.info, a w tytule wiadomości Terapia tlenowa. W treści oprócz odpowiedzi na pytanie konkursowe, podajcie swoje imię, nazwisko, adres zamieszkania i numer telefonu. Na odpowiedzi czekamy do wtorku 28 lipca, do 23:59. Zwycięzców ogłosimy dzień później, czyli w środę 29 lipca.

KONIECZNIE PRZECZYTAJ REGULAMIN

redaktor wlkp24.info
ewa.pieczynska@tvproart.pl

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick