Chcesz pójść do cyrku? Powalcz o bilety! [KONKURS]

4
Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie, w którym do wygrania mamy pięć podwójnych biletów na przedstawienie Cyrku Arena w Ostrowie Wielkopolskim, który odbędzie się w niedzielę, 23 października 2022 o godz. 15.00.

Któż nie ma wspomnień związanych z cyrkiem? To one rozbudzały wyobraźnie dzieci i robią to do dzisiaj. Jeśli dawno nie byliście w cyrku lub chcecie zabrać na przedstawienie potomstwo, mamy dobrą wiadomość!

Razem z Cyrkiem Arena przygotowaliśmy dla Was konkurs, w którym do wygrania jest pięć podwójnych biletów na przedstawienie, które odbędzie się w niedzielę, 23 października 2022 roku o 15.00 na terenie targowiska przy ul. Witosa w Ostrowie Wielkopolskim.

„Narodowy Polski Cyrk Arena gwarantuje wysokiej klasy rozrywkę, która sprawi, że goście wyjdą z namiotu zauroczeni sztuką cyrkową. Widzowie będą mieli okazję podziwiać prawdziwych mistrzów w swojej dziedzinie. W programie 2022: akrobacje na wrotkach, skoki na trampolinie, ewolucje na sztrabatach i linie pionowej, pokaz tańca na maszcie pionowym, ekwilibrystyka na wałkach i rzadko spotykane akrobacje na linie luźnej. Bawi Klaun Johnattan Fublee” – podkreślają organizatorzy przedstawienia.

Jak mówią, „Arena” to także plan filmowy produkcji Jerzego Skolimowskiego „IO”. Film został laureatem Festiwalu w Cannes i był kandydatem do Oscara. W filmie wzięli udział artyści występujący w Cyrku Arena, a także cyrkowy osiołek, główny bohater „IO” – dodają.

Aby wziąć udział w konkursie, należy odpowiedzieć na pytanie, którzy brzmi następująco: „Napisz, za co lubisz cyrk?”. Autorzy najciekawszych – zdaniem Komisji Konkursowej – odpowiedzi zostaną nagrodzeni.

Odpowiedź na pytanie należy wysłać na adres e-mail: konkurs@wlkp24.info. W tytule należy wpisać: „Cyrk”, a w treści maila, oprócz odpowiedzi, podać także swoje imię i nazwisko, miejsce zamieszkania (miejscowość) oraz numer telefonu, abyśmy mogli skontaktować się ze zwycięzcami.

REGULAMIN KONKURSU

sebastian.matyszczak@tvproart.pl

4 KOMENTARZE

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick