Centra z ogromnym zaangażowaniem. Walka kosztowała zdrowie

1
W meczu z Sokołem Kleczew piłkarze ostrowskiej Centry byli gotowi zrobić niemal wszystko, żeby w końcu zdobyć choćby punkt. Gospodarze byli niesamowicie naładowani. Walczyli z ogromnym poświęceniem i zaangażowaniem. Nikt nie odpuszczał i nie odstawiał nogi. Walkę zdrowie przepłacili dwaj zawodnicy: Dariusz Reyer i Szymon Strączkowski, którzy nabawili się kontuzji. Podopieczni trenera Mariusza Posadzego zdołali jednak wywalczyć punkt, który w dalszej rywalizacji o utrzymanie może mieć ogromne znaczenie.

– Mam nadzieję, że remis w meczu z tak mocnym rywalem będzie dla nas przełamaniem – mówi Grzegorz Muss, prezes ostrowskiej Centry.

Ostrowski zespół w rundzie wiosennej rozegrał siedem meczów. Dwa zremisował, doznając jednocześnie pięciu porażek. Warto powiedzieć, że po raz ostatni w lidze piłkarze Centry komplet punktów zdobyli 149 dni temu. 25 listopada ostrowianie na wyjeździe, na zakończenie rundy jesiennej wygrali w Świeciu z tamtejszą Wdą 2:1.

Obecnie podopieczni trenera Mariusza Posadzego mają na koncie 21 punktów, zajmując 14. lokatę w trzecioligowej tabeli. W kolejnym meczu Centra gra w Gdyni z Bałtykiem. Później ostrowian czekają mecze z wielkopolskimi zespołami: Polonią Środa Wielkopolska, Jarotą Jarocin oraz kaliskim KKS-em.

redaktor wlkp24.info
bartosz.karasinski@tvproart.pl

1 KOMENTARZ

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick