Centra wygrywa w Memoriale Anioły

2
W sobotę w podostrowskich Szczurach rozgrywana jest XXV edycja Memoriału Teodora Anioły w piłce nożnej. Zakończył się już turniej seniorów, w którym po zwycięstwo sięgnęła ostrowska Centra. Zespół trenera Mariusza Posadzego pokonał w wielkim finale Ostrovię 1:0.

Organizatorem turnieju jest Terenowy Klub Olimpijczyka w Wysocku Wielkim. Dzisiaj w rywalizacji seniorów oglądaliśmy cztery zespoły. Najpierw odbyły się dwa półfinały. W pierwszym ostrowska Centra pokonała Ogniwo Łąkociny 3:0. W drugim spotkaniu Ostrovia zmierzyła się z Raszkowianką. Padł remis 3:3 i do wyłonienia zwycięzcy potrzebne były rzuty karne. W konkursie jedenastek lepiej wypadli piłkarze Ostrovii i to oni awansowali do finału.

Najpierw jednak rozegrano spotkanie o III miejsce, w którym Ogniwo Łąkociny pokonało Raszkowiankę 2:1. W meczu finałowym Centra zmierzyła się z Ostrovię. Padł tylko jeden gol. W I połowie autorem bramki był Szymon Strączkowski. Jak się okazało to był gol na miarę zwycięstwa w całym turnieju.

redaktor wlkp24.info
bartosz.karasinski@tvproart.pl

2 KOMENTARZE

  1. Łostrofia 3:3 z Raszkowem!!! Buahahahahahaha ja pie.dolę co za wstyd! Dno dna osiągnęła Srofia…Zaorać to gówno i zakopać głęboko.

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick