Centra rządzi w Ostrowie Wielkopolskim!

Początek meczu był świetny dla gospodarzy. Wynik spotkania w szóstej minucie otworzył Tomasz Adamczyk. Napastnik Centry uderzył głową, wykorzystując dokładne dośrodkowanie z lewej strony. Piłka odbiła się od poprzeczki, zdaniem sędziego przekroczyła linię bramkową i wyszła w pole. Arbiter uznał gola.

W kolejnych fragmentach obie drużyny miały swoje okazje. Centra szukała drugiej bramki. Biało-czerwonych od utraty kolejnych goli uchronił Bartosz Jankowski, który zanotował kilka udanych interwencji.

W II połowie podopieczni trenera Marcina Kałuży za wszelką cenę chcieli odrobić straty. Zespół Ostrovii atakował, ale w grze gości brakowało dokładności i skuteczności. Tymczasem w 75 minucie z dystansu uderzył Miłosz Nowicki. Piłka odbiła się od poprzeczki i od murawy, wychodząc w pole.To była podobna sytuacja do tej z I połowy, po której Centra objęła prowadzenie. Tutaj arbiter także uznał gola.

Komentarze (9)
  • SC
    Szary czlowiek

środa, 5 września, 2018

Kolejny pstryczek w nos dla pseudo gwiazdorów z najstarszego klubu w mieście. Leją was wszyscy, wioski, centra a nawet bydlęta

• JSOF
    Janek szpec od firanek

czwartek, 6 września, 2018

Ostrovia obecnie to karykatura klubu, kibice mający młyn złożony z dzieci, cos tak pokrzykują, wszyscy ich lekceważą i mają w dupie, Kalisz naśmiewa sie młyna w Ostrovii 😉 Klub, który leją wszystkie okoliczne wsie, piłkarzy na boisku było w sumie trzech Giecz, Wiącek i Szymanowski. Na poczatku sezonu mówiłem po co trzymiecie błaszczyka i kaczmarka? Oni tylko spacjerują po boisku, Błaszczyk oprócz wydzierania się nic soba nie prezentuje, pozbyć się ich a zatrudnic prawdziwych piłkarzy. Młodzież w Ostrovii jest tak słaba, że na turniej Kryjoma reprezentował nas Raszków. O jakim szkoleniu młodziezy mówi prezes? Ostrovia wisi na włosku. Gdzie sie podziewa Kępiński ? wiecznie kontuzja ? W ostrowie nie zobaczymy piłki na dobrym poziomie przez najbliższe 5 lat. Potencjał zawodników z Ostrowa nawet nie jest na 3 lige. Przykro się na to patrzy, może czas zaczać szukać sponsorów tak jak to czyni Pan Topolan, tam przynajmniej klub jest stabilny.

• SC

Ja no przecież prezes Kwiecień już kilka lat temu mówił o polityce długofalowej klubu długofalowo to jesteście i będziecie w czarnej doopie

• KZO
    Kibic z Ostrowa

Ostrovia dziś zepsuta jest od głowy. Prezes, który opowiada o szkoleniu młodzieży, która nie prezentuje żadnego poziomu. Na boisku grał jeden zawodnik z nowego pokolenia wychowanków Mikulski, który nie potrafił przyjąć pilki. Tak jak napisał poprzednik Ostrovia ma tak słaba młodzież, że na turnieju Kryjoma reprezentował nas Raszków. Polityka klubu jest długofalowa i jestem pewny, że długofalowo Ostrovia będzie grać w lidze miedzyokregowej. Klub od 2013 roku spada w dół ciągle spada.
    Zawodnicy prezentujacy poziom mozna policzyc na palcach jednej reki niestety maja oni juz lata wiec nie dlugo ich zabraknie.
    Jedyne rozwiązanie to całkowita zmiana zarządu ludzi, ktorzy sie totalnie wypalili. Nowy zarzad 3-4 transfery i jest szansa, ze cos sie ruszy.
    Szkolenie w Centrze też jest na jeszcze niższym poziomie ale na zdecydowanie wyższym jest zarządzanie 1 drużyna.