„Centra bardzo gościnna”. Straciła cztery gole

0
- Gospodarze okazali się bardzo gościnni – powiedział spiker na stadionie Centry po dzisiejszym meczu z Górnikiem Konin. Słowa te najlepiej oddają to w jaki sposób Centra straciła cztery gole, strzelając dwa.

Spotkanie lepiej rozpoczęli goście z Konina, którzy przed tą kolejką zajmowali ostatnie miejsce w tabeli. Gola z rzutu karnego w 11 minucie zdobył Krystian Sobieraj. W 34 minucie było już 0:2. Szymona Maja pokonał Paweł Błaszczak.

Mimo prowadzenia górników, Centra nie poddała się. W 38 minucie Michał Kucharski zdobył gola kontaktowego i dał nadzieje miejscowym na dobry rezultat. W drugiej połowie, Górnik oddał nieco pola rywalom. Centra w 77 minucie wyrównania stan spotkania na 2:2. Gola z rzutu karnego strzalił Tomasz Adamiak.

Górnicy nie załamali się i ruszyli na ostrowian, dopięli swego Łukasz Wesołowski, który w 88 pokonał rezerwowego golkipera Centry. Ten pojawił się na placu gry w przerwie za kontuzjowanego Maja. Dwie minuty później golem z rzutu karnego wynik meczu ustalił Dawid Przybyszewski.

 

redaktor wlkp24.info
maciej.parysek@tvproart.pl

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick