Cztery brązy i trzy srebra dla KKT w Niemczech

0
Cztery brązowe medale i trzy srebrne łącznie wiozą do Ostrowa Wielkopolskiego karatecy z klubu Karate Kuźma Team. Reprezentacja zawodników w ten weekend sprawdzała się na zawodach "SHITO RYU CUP 2017" w niemieckim Blankenburgu.
Po raz pierwszy KKT do międzynarodowych zawodów w karate wystawił grupę zawodników składającą się tylko z dziewcząt. Julia Nentwich, Lajla Elmabrok i Marcelina Kidziak sprawdzały się w kumite drużynowym i indywidualnym. Trio zdobyło brąz w kumite drużynowym w kategorii wiekowej 12-14 lat.
Dodatkowo po trzech wygranych walkach Julia Nentwich dołożyła srebro w kumite indywidualnym (-43 kg), a Marcelina Kidziak brąz w tej samej kategorii.
Na koniec startów dziewczyn brąz wywalczyła Lajla Elmabrok w kumite indywidualnym (kategoria open).
Nie zawiedli również trenerzy KKT. Joanna Kondoł do Ostrowa wiezie srebro zdobyte w kumite indywidualnym seniorów (open), a Piotr Kuźma brąz w kumite indywidualnym seniorów (open – 2 wygrane walki i 2 porażki) oraz srebro w kumite indywidualnym +35 (open – 2 wygrane walki i 1 porażka) ulegając jedynie najbardziej utytułowanemu zawodnikowi z Niemiec – Patrickowi Olshewskiemu.
redaktor wlkp24.info
paulina.szczepaniak@tvproart.pl

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick