Bracia Gonzalez zachwycają. Awans KKS-u do II ligi jest tylko kwestią czasu?

0
Trwa szalony piłkarski tydzień. Za nami podwójne derby, KKS-u Kalisz, a kolejne odbędą się w sobotę 6 kwietnia. Tym razem naprzeciwko siebie staną piłkarze Centry Ostrów Wielkopolski oraz Ostrovii 1909. Przyjrzeliśmy się obecnej formie kaliskiej drużyny, która zdobyła dotychczas najwięcej punktów spośród wszystkich drużyn występujących w tym sezonie w czterech III ligach zarejestrowanych w naszym kraju.

KKS Kalisz jest liderem III ligi, grupy II, a gdyby połączyć wszystkie cztery grupy tych rozgrywek, także zajmowałby pierwsze miejsce. Kaliski zespół zgromadził 50 punktów i nie ma sobie równych. Zimowe przygotowania i wzmocnienia w okienku transferowym jeszcze bardziej przyczyniły się do zwiększenia siły rażenia kaliskiego zespołu. KKS rozegrał na wiosnę 5 meczów odnosząc komplet zwycięstw. – Mam nadzieję, że taka passa potrwa do końca – mówi Dariusz Marzec, trener zespołu.

W ostatnich tygodniach grą zachwycają bracia Gonzalez z Hiszpanii. Gabriel i Vidal. Dwaj pomocnicy grali ostatnio w III-ligowym FC Pobla de Mafumet. Ich technikę i szybkość podziwiają nie tylko koledzy z drużyny, ale też rywale, którzy muszą wzbić się na wyżyny umiejętności, aby zdołać stawić im czoło.

Bracia świetnie rozumieją się na boisku i kto wie, czy właśnie zatrudnienie ich obu było największym sukcesem władz KKS-u. Jeśli utrzymają formę, razem z Hubertem Antkowiakiem, który ma na koncie już 20 goli, mogą być prawdziwym postrachem ligi.

sebastian.matyszczak@tvproart.pl

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick