Bolesna porażka. Asseco wykorzystało swoje atuty

0
Koszykarze BM Slam Stal sprawili duży zawód swoim kibicom. W sobotni wieczór podopieczni trenera Emila Rajkovića przegrali we własnej hali z Asseco Gdynia 76:80. Ostrowianie rozpoczęli dobrze, ale później gdyński zespół zaprezentował wszystkie swoje atuty. Ostrowianie tymczasem popełniali błędy. Mieli problemy ze skutecznością. W defensywie były spore luki, co bezlitośnie wykorzystywali przeciwnicy. Do przerwy Asseco wygrywało 44:40. III kwartę gospodarze rozpoczęli od mocnego uderzenia. Później gra była wyrównana. Doszło do dramatycznej końcówki. Niestety, tym razem kluczowe momenty należały do rywala. Gości do sukcesu poprowadzili doświadczeni Krzysztof Szubarga i Piotr Szczotka, którzy mieli odpowiednie wsparcie ze strony Przemysława Żołnierewicza, Marcela Ponitki i notującego najlepszy mecz w sezonie Filipa Puta.