Mikołajczyk o wyborach na prezydenta Ostrowa: „Mam wizję rozwoju miasta i wiele pomysłów”

30
Od dawna słyszał sugestie od mieszkańców Ostrowa Wielkopolskiego, że powinien wystartować w wyborach na prezydenta miasta. Te prośby wkrótce się spełnią, bo wczoraj Prawo i Sprawiedliwość ogłosiło kandydatów na włodarzy poszczególnych miast. Na liście pojawiło się nazwisko senatora Łukasza Mikołajczyka, który stanie w szranki o fotel prezydenta Ostrowa Wielkopolskiego.

Jest to dla mnie duże wyróżnienie i mobilizacja do jeszcze większej pracy na rzecz mieszkańców – mówi senator Łukasz Mikołajczyk, który wystartuje w jesiennych wyborach samorządowych na stanowisko prezydenta Ostrowa Wielkopolskiego. We wtorek na stronie internetowej Prawa i Sprawiedliwości pojawiła się informacja o kandydatach na włodarzy miast.

>> Obserwuj nas również na Instagramie! <<

Mam wizję rozwoju Ostrowa i wiele pomysłów. (…) Otrzymałem wiele sugestii na ten temat od mieszkańców” – dodaje senator. Prawdopodobnie w przyszłym tygodniu zostanie zwołana konferencja prasowa, podczas której Mikołajczyk zaprezentuje swój program. Nam zdradził, w jakim kierunku będzie zmierzał i jaki ma pomysł na rozwiązanie problemu budowy hali sportowej w Ostrowie Wielkopolskim. O tym już w czwartek na portalu wlkp24.info.

Zobaczcie nasz materiał wideo, w którym senator Mikołajczyk opowiada o swoim starcie w jesiennych wyborach i posłuchajcie, czy mieszkańcy Ostrowa go znają.

ZOBACZ TEŻ: Senator Mikołajczyk i poseł Kaleta kandydatami PiS-u na prezydentów Ostrowa i Kalisza

redaktor wlkp24.info
katarzyna.paus@tvproart.pl

30 KOMENTARZE

 1. Ciekawy jestem jakie „wizje” gospodarcze i ekonomiczne może zaproponować ,,,,pedagog ???????????? To taki chyba spadek z …….Warszawy ! Nie widziałem Senatora nawet na mównicy ,,,,,, ale nie śledzę każdego posiedzenia. podobnie z Ławniczakiem … był chociaż raz na mównicy sejmowej ??????? Dla mnie to spadek z „ekstraligi” … Może to decyzje WODZA !!!!!!

 2. Kandydat dostępny przez telefon. Jeszcze parę dni temu w Hiszpanii, a wczoraj ogłoszony przez Komitet Polityczny PiS na prezydenta w komunikacie opublikowanym w Internecie. To są ale jaja. Kiedy zawita Pan do Ostrowa przedstawić swoją wizję?

 3. Prezes kazał wystartować. Znowu partia będzie najważniejsza. Już jeden taki był dla którego najwazniejsza była partia. Na szczęscie juz go nie ma. Nie chcemy tego w Ostrowie.

 4. „Do polityki garną się ludzie, którzy nic nie osiągnęli, a więc nieudacznicy i darmozjady. Polityka to dla nich deska ratunku, mogą godnie żyć nie dając nic w zamian.” Józef Piłsudski

 5. Bardzo dobra kandydatura. Ostrowianie są z panem. Aktywny Senator, zrobił bardzo dużo dla swojego okręgu wyborczego i to są fakty.

 6. Jako Ostrowianin bardzo jestem zadowolony, że PiS stawia na młodych ambitnych ludzi którym się chce działać. Może to się podobać albo nie pan senator to bardzo dobry kandydat.

 7. Wystarczy już tych wizjonerow z pis a tak z ciekawości co takiego dla OSTROWA zrobil pan tak wielce wychwalany przez niektórych senator

  • To, się zapoznaj jak nie wiesz!!! Wypowiada się Pan w temacie a nie ma pan zielonego pojęcia o czym pan mówi.

 8. Leo mówisz o urzędującej prezydent Ostrowa rozumiem, która jest od propagandy tylko bo nawet absolutorium nie dostała od Rady Miasta.

 9. DOBRA ZMIANA 1.obowiązkowe modlitwy we wszystkich publicznych instytucjach przed rozpoczęciem pracy
  2.obowiązkowo na ścianie przy godle zdjęcie śp. Lecha Kaczyńskiego
  3.na każde osiedle minimum dwa kościoły
  4.budowa nadajników radiowych Radia Maryja ( 10 kw)
  5.budowa pomnika smoleńskiego
  6.obowiązkowa religia w szkołach

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick